Podzim je tady a s ním přichází nové trendy v oblasti účesů. Pokud toužíte po změně a chcete vypadat naprosto šik, připravili jsme pro vás přehled nejžhavějších podzimních účesů. Rozlučte se se stereotypem a pusťte se do proměny vaší image s našimi tipy na podzimní účesy.

Italský bob

Pokud se rozhodnete pro radikálnost a nový střih, je italský bob tím největším hitem tohoto podzimu. Ostatně Hailey Bieber nebo Zendaya jsou toho příkladem. I s krátkým střihem můžete být neuvěřitelně sexy. Toto krátké mikádo by mělo mít velký objem a být celkově plné a divoké. Dodá vám cool a výstřední vzhled. Přidaná ofina už je věcí vkusu každého jedince. Italský bob by měl vypadat, jako byste si jen tak ledabyle prohrábla vlasy, ale jeho styling tak jednoduchý není.

Boho copy

Jestli nechcete rovnou stříhat, ale i tak toužíte jít s trendy, zapleťte si volné boho copy. Čím více rozevláté, tím lepší. Do copů můžete vplést i různé doplňky, jako jsou zlaté kroužky, nejrůznější přívěsky nebo květiny podle aktuální podzimní sezóny. Tento účes je nejenom krásný, ale také praktický. Je to ideální volba pro větrné podzimní dny, kdy chcete mít vlasy pod kontrolou a zároveň vypadat fantasticky.

Barbie blond

Pokud se podíváme na trend barvy vlasů pro letošní podzim, po nedávném Barbie šílenství, je to určitě ta pravá blond. Čím se tento odstín liší od ostatních blond tónů? Je to jedna jednotná platinová barva bez jakýchkoli odlesků, připomínající vlasy slavné panenky. Je to odstín, který symbolizuje dokonalost a eleganci. Spousta žen touží vypadat tak bezchybně a sebevědomě, právě jako Barbie. Tento podzim je to možné, tak proč nevyzkoušet ikonickou blond barvu?

50 odstínů červené

Pokud vám blond přijde moc nudná, dalším letošním trendem jsou veškeré červené odstíny. Například tmavě červená, až téměř hnědá, která působí teple a útulně. Nechcete-li volit tak výrazný odstín, zkuste metalickou červenou, která je tlumenější variantou oblíbených odstínů. Je stejně drzá, ale má sexy a tajemnější vzhled. Mějte však na paměti, že udržování této barvy vyžaduje náročnou péči a pravidelné návštěvy salonu, a to minimálně jednou za tři týdny. Když se rozhodnete pro červenou, připravte se na to, že budete středem pozornosti, protože vaše vlasy budou nepřehlédnutelné.

Jemné vlny

Lehké vlny jsou jako stvořené pro podzimní atmosféru. Je to jejich nadčasová elegance a lehkost, která dodá vašemu vzhledu nádech svěžesti. Jemné vlny jsou také výbornou volbou pro ty, kteří upřednostňují nenáročnou údržbu. Nemusíte strávit hodiny před zrcadlem, abyste dosáhli vytouženého výsledku. Vlny nemusí být perfektní. Stačí vlasy trochu natočit velkou kulmou či žehličkou, lehce je prohrábnout prsty a zafixovat pomocí laku. Vytvoříte ležérní vlny, které vám budou držet po celý den. Díky tomu je tento trend skvělou volbou jak pro každodenní aktivity, tak i pro speciální příležitost.

Ať už si vyberete jakýkoli z těchto trendů, je to jen na vás a na tom, na jak velkou změnu si u sebe troufáte. Pamatujte ale, že vlasy jsou korunou krásy a každý hned vidí, jak se o ně staráme. Měly byste jim dopřávat tu správnou péči, aby vypadaly dobře, ať už budou barvené, či nikoliv. Přečtěte si proto i tento náš článek –⁠⁠ 5 tipů, jak oživit a posílit vlasy.