Našla jste toho pravého a čeká vás svatba? Gratulujeme! Ale už víte, co je v této sezóně módní a jak být trendy nevěstou? Pokud ještě stále tápete, poradíme vám, jak všem vytřít zrak svým vzhledem, zároveň se cítit skvěle a prožít ty nejkrásnější svatební okamžiky.

Svatební šaty

Nejdůležitější částí vzhledu nevěsty je samozřejmě to, co má na sobě svatební šaty. Pojďme se společně podívat na to, jaké jsou nyní in. Od moderních pojetí klasických svatebních stylů až po inovativní avantgardní vzhled. Každý si v této sezóně určitě najde to pravé pro sebe.

Pastelové barvy

V letošní svatební sezóně se nemusíte vdávat jenom v bílé barvě. Pastelové odstíny budou totiž módní, od světle modré přes meruňkovou až po světle růžovou. Ačkoli klasická bílá barva svatebních šatů jistě nikdy nevyjde z módy, faktem je, že pastelové barvy jsou na vzestupu.

Velké mašle

Mašle jsou obecně velkým hitem tohoto roku, tak proč je nemít i na svatebních šatech? Vsaďte například na velkou mašli na zadní části šatů. Mašle v pase zase lichotivě zdůrazní vaši postavu.

Černé šaty

Ano, slyšíte dobře. Kontrast k bílé je černá. I černé šaty budou v roce 2024 oblíbené. Mnoho nevěst hledá jedinečné způsoby, jak vyjádřit svůj individuální styl a tato barva může být tím pravým. Navíc jsou velmi vkusné a elegantní.

Čím více, tím lépe

Go extra or go home! To se zdá je motto letošních svatebních šatů. Čím pompéznější, větší, třpytivější a zdobenější šaty budete mít, tím víc budete za hvězdu. Meze se tentokrát opravdu nekladou. Buďte princeznou ze svých dětských snů a minimalismus si nechte na jindy.

Kalhotové kostýmky

Chcete-li vystoupit z řady a vaším snem není princeznovský vzhled šatů s nadýchanou sukní, vydejte se cestou elegantního kalhotového kostýmku. Nemusíte mít šaty, abyste vypadala jako nevěsta. Posuňte hranice půvabu.

Krátké šaty

Posledním bodem, který stojí za zmínku, jsou krátké šaty. I ty jsou povoleny. Netřeba táhnout za sebou hromadu látky, navíc se takto budete cítit pohodlně po celý váš svatební den. Nevěsty, které chtějí při procházce uličkou ukázat své nohy, si nyní přijdou na své.

Další tipy pro váš velký den

Svatba samozřejmě není jenom o módě, proto zde máme další tipy jak se svézt na trendy vlně i v jiných oblastech:

  • Digitální pozvánky: Moderní doba si žádá moderní přístup i k svatebním přípravám. Zvažte digitální pozvánky – tím šetříte životní prostředí, ale také to ulehčí sledování odpovědí a organizaci události.
  • Celovíkendové svatby: Tolik příprav jen pro jeden den? Ne! Protáhněte si oslavování rovnou na celý víkend. Díky tomu získáte více času na své hosty.
  • Netradiční svatební místo: Svatby ve stodolách už jsou tak trochu ohrané. Co takhle svatební obřad na pláži, v květinové zahradě nebo dokonce na vrcholu hory?


Tip! Nenechte si proklouznout i náš starší článek 6 tipů, jak si vybrat ty pravé svatební šaty, do kterých se zamilujete.

Co bude ve svatební sezóně 2024 trendy, to už jste zjisitli. Můžete zde nalézt inspiraci, ale ve výsledku je to váš den, a proto si ho především zařiďte a užijte podle svých představ. Přejeme vám šťastné a nezapomenutelné svatební chvíle!