Jedním z nejdůležitějších doplňků outfitu jsou kabelky. Není to vždy jenom o praktičnosti a nutnosti přenášet osobní věci, ale také o stylovosti. A trendy se velmi rychle mění. Co platilo na konci jednoho roku, již neplatí na začátku dalšího. Trend pro jaro 2024 ale právě praktičnost přislibuje. Z přehlídkových mol jasně dominuje 5 typů kabelek. Jaké to jsou?

Pletené tašky

Představte si klasickou slaměnou nebo pletenou tašku, kterou si na dovolené vezmete s sebou na pláž. Ano, tak přesně takové budou trendy na jaře 2024. Možná již doma nějakou takovou máte, tak ji s klidem vytáhněte, i když nejste zrovna u moře. Slaměné a pletené tašky jsou nejenom praktickými doplňky, do kterých se vejde opravdu mnoho věcí. Zároveň přinášejí do vašeho šatníku lehkost a příjemný rustikální nádech. Kombinujte je s lehkými šaty, volným kimonem nebo šortkami a vytvořte tak boho-chic vzhled vhodný pro nadcházející jaro.

Oversized kabelky

Nadcházející jaro prostě bude platit ''čím větší, tím lepší''. Na scénu přicházejí oversized kabelky. A to až téměř gigantické. Na přehlídkových molech tento trend představila spousta značek, jako třeba Victoria Beckham. Ideální trend pro všechny ženy, které se s veškerými věcmi nemají šanci vejít do mini kabelek. Nyní si s sebou můžete vzít všechno, co potřebujete.

Aktovky

Takové ty, jak měli ve filmu Rebelové, víte? Tento trend se vrací, tentokrát v moderním provedení. Zvolte si takovou, do které se vám případně vejde i notebook, abyste mohla vyrazit stylově pracovat třeba do kavárny. Vyberte kvalitní kůži v barvách, jako je hnědá, černá, bordó nebo tmavě modrá. Tento klasický styl skvěle doplňuje formální oblečení a vytváří dojem profesionality.

Malé kabelky s uchem

Jedna z menších kabelek se přece jenom do top výběru probojovala, a to tento typ malých dámských modelů s pevným uchem. Stávají se výrazným prvkem jarní a letní módní scény pro rok 2024 a přináší neotřelý a futuristický vzhled. Nemusíte zůstávat jen u klasických neutrálních barev. Vrhněte se směrem k pastelovým barvám, které jsou k jarní atmosféře jako dělané. Barvou roku 2024 je broskvová, tak ji vneste do svého outfitu.

Bucket bags

Posledním trendem nadcházejícího jara jsou takzvané bucket bags. Jsou to kabelky ve tvaru kyblíčku a jsou opravdovým 'must have'! Dříve byly v módě spíše menší crossbody kabelky tohoto typu, ale tentokrát se opět ve velikosti nemusíte držet zpátky. Bucket bags se většinou nahoře stahují šňůrkami, což je nejen estetický prvek, ale zároveň důležité bezpečí pro vaše věci uvnitř.

Která z výše zmíněných se vám líbí nejvíce? Ať už zvolíte jakkoliv, letos na jaře s žádnou z těch kabelek neuděláte chybu. A pokud chcete jít opravdu s trendy, vyberte kabelku podle barvy roku 2024. S takovou rozhodně nešlápnete vedle.