Takko Fashion je poměrně mladá společnost, jejíž popularita prudce stoupá. K dnešnímu dni se prosadila v 16 zemích Evropy a je zastoupena vlastními filiálkami v těchto státech: Německo, Rakousko, Holandsko, Belgie, Česká republika, Maďarsko, Slovensko, Rumunsko, Polsko, Chorvatsko, Slovinsko, Litva, Estonsko, Švýcarsko, Itálie a Srbsko. Oblibu u zákazníků si získala pestrou škálou módního oblečení za příznivé ceny. "U nás vždy najdete něco nového, od atraktivního kousku oblečení až po skvěle sladěný outfit. Naši pestrou nabídku zajišťujeme stálým dodáváním zboží do našich prodejen a pravidelným obměňováním módních témat. Vlastní designéři firmy Takko Fashion navrhují trendy módu pro dospělé i děti, pro volný čas a jiné příležitosti, na své si přijdou také zákaznice s konfekční velikostí XXL", uvádí Takko. A s čím příjde Takko tento rok?

 Pro dámy

 Kolekce pro ženy se na začátku roku 2013 zaměřuje na teplé, vrstvené oblečení. Zaujmout mohou také pletené doplňky s moderními vzory. 

  

Pro pány 

Pásnká kolekce taktéž sází na pohodlné pletené oblečení. Stylové svetry doplněné pletenýmu šálami zahřejí a k tomu vypadají velmi hezky. Samozřejmostí jsou také oblíbené bundy a čepice, které se do toho počasí velmi hodí. Doplňky Doplňky dokáží prozářit jinak šedivý outfit. Takko Fashion je specialistou na různé typy šál, kabelek, čepic, šátků...