"Je-li domov tam, kde srdce, pak je i toto studio naším domovem.“ Citací, se kterou přichází Peter Nappi na svém webu, prezentující svou tvorbu společně s ateliérem, dokazuje spokojenost, prostřednictvím níž se v Nashville rodí stále nové a nové produkty, které nemají o originalitu nouzi.

Ateliér, ve kterém dochází k propojení kombinace pracovního prostředí a domácího komfortu.

 

Ateliér ozářený Vintage Cihly lemují stěny ateliéru po celém jeho obvodu. Výška pracovního prostoru dosahuje k hranici akrofobie, jen je o něco příjemnější a nevyvolává strach, spíš právě naopak. Světlo procházející místností vysokých stropů ztotožněných s rozšířenou efektivitou oken rozdává svůj odlesk po celé ploše ateliéru. Nejde jen o snahu splynutí s Vintage, tady k ní dochází naprosto nenuceně.

Peter Nappi Tato značka byla vytvořena na základě celoživotní vášně. K tomu, abyste patřili mezi obuvnickou špičku, někdy stačí, aby se vám po letech nošení zničil oblíbený pár bot. Přesně tak, jako se to stalo Phillipovi Nappimu.

Phillip Nappi se s manželkou Dianou přestěhovali do Itálie a svůj život zasvětili příštipkaření. A aby těch náhod okolo nebylo málo, došel Phillip ke zjištění, že jeho dědeček, který v roce 1904 emigroval do Spojených států a kterého nestihl poznat, byl právě zde v Itálii obuvníkem. Rozhodl se tedy rozšířit řady o pokračovatele „ševcovské dynastie“. Tehdy začal vnímat rodinné dědictví, které chtěl obohatit o další linii.

Co produkt, to příběh Názvy jednotlivých výrobků ke svému jménu nepřišly pro nic za nic. Jsou pojmenované po lidech, kteří Phillipovi a Dianě přirostli k srdci a taktéž po místech, kam se s oblibou vrací.

Babbo Indigo

Italské kožené boty, ruční kabelky z téhož materiálu a ostatní kožené zboží; to vše chtě nechtě s člověkem zamává. Obzvlášť, pokud dokážete docenit kvalitní práci Peter Nappi.

Obujte se do kvality Člověk zkrátka potřebuje navštívit Nashville, posadit se do jednoho z jejich křesel a obout si Bartolomea. Ta velikost nad kotníky je prostě pohodlná. Další možností je Murdaugh, o něco vyšší, než předchozí model, konstrukčně se jedná o podobný styl, nad kotníkem se zužuje a výběr odstínů kůží je opravdu pestrý.

Murdaugh Flint

Pořiďte si pár kožených krásek! Ať už nadkotníkový Julius, nízký kotníčkový Romeo nebo podpatková Laura s Eleannou; opravdu je z čeho vybírat. Pokud jste nadšencem tohoto stylu vintage obuvi, dozajista dřív nebo později podlehnete myšlence si takový pár kožených krásek pořídit.

Laura Chaucho Reverse

Studio jako jeviště

                     

Ateliér se navíc mimo jiné podílí na funkci aktivního spolupachatele v oblasti hudební scény; Philip a Diana Nappi zvou k sobě talentované hudebníky, kteří prostory promění v jeviště.