Univerzálnost nadevše. Pod to by se podepsal nejeden z nás. A obzvlášť ti, co bojují s vhodností bot v různých situacích. Naštěstí existují i takové kousky, které si můžete vzít téměř ke všemu. Máme pro vás 7 tipů na pánskou obuv, kterou unosíte během slavnostního večera společně se sakem, ale budete si je moco vzít i ke klasickým riflím a vyrazit do města. 

1. místo

Decentní Lanetti

Pokud budete vybírat univerzály, rozhodně koukejte po jednobarevných a nevzorovaných. Polobotky Lanetti tohle základní pravidlo s přehledem splňují. Díky tomu je opravdu snadno zkombinujete s jakoukoliv příležitostí. Mají navíc kulatou špičku, což z nich dělá opravdu pohodlné boty, ve kterých vydržíte klidně i celý den. Tím se boty k obleku pyšnit nemohou.

Více informací o polobotkách
2. místo

Bílé slip-on tenisky

Tohle je nutnost každého botníku. Slip-on tenisky jsou neustále trendy a jejich styl je velmi flexibilní, což vám ulehčí výběr bot, když budete nerozhodní. S nimi nikdy nešlápnete vedle. Rage Age Game jsou celé bílé a mají decentní kovovou ozdobu lva, který z nich dělá elegantní doplněk jak k obleku, tak pro běžné oblečení. Můžete je vynosit třeba i na plesy.Více informací o teniskách
3. místo

Odvážnější černobílé sneakers

Někdo má rád pravidla, aby je porušoval. Pokud jste to vy, tenhle návrh se vám bude líbit. Zkuste si vzít na společenskou událost tyhle černobílé výrazné tenisky. Jsou sice extravagantnější, ale rozhodně upoutají pozornost. Díky nim si zachováte osobitý styl a budete se cítit komfortně. Tento typ tenisek je snad nejpohodlnější ze všech bot vůbec. 

Více informací o teniskách
4. místo

Pohodlné kožené boty

A zpět k těm jednoduchým a minimalistickým párům bot. Tohle jsou polobotky Sergio Bardi TECHNO. Po všech stranách jsou příjemně měkké a snadno udržovatelné díky koženému povrchu. Stačí je vždy otřít vlhkým hadříkem a můžete vyrazit. Jelikož jsou čistě černé, budou se vám hodit opravdu ke všemu. Obuv na svatbu či neformální večeři? S těmito polobotkami nebudete mít problém. 

Více informací o polobotkách
5. místo

Extravagantnější lesklá bagančata

Je to možná trochu přehnaný popis, ale s těmito boty si můžete opravdu vyhrát. Dokáží skvěle dotvořit neformální hipsterský outfit, ale se společenským tématem mít problém také nebudou. Ocení je především ti, kteří mají blízko k módě a rádi vyčnívají z davu. Hodí se i ke kalhotám světlým, úzkým i širším. Tyhle boty na vás budou opravdu zářit. A jsou praktické i pro údržbu – stačí je omýt hadříkem. Vedle těchto vínových si můžete vybrat ještě celočerné. Více informací o polobotkách
6. místo

Novodobé sneakers s vlnitou podrážkou

Chcete se držet posledních módních trendů? Pokud ano, rozhodně popřemýšlejte nad těmito teniskami s robustní podrážkou. Tento typ bot můžete nosit naprosto ke všemu. Jak na nákup, tak ke společenskému oblečení na slavnostní událost nebo třeba pracovní pohovor. Díky vlnité podrážce jsou příjemně hravé, mladistvé a především pohodlné. I přes jejich chaotické švy se nemusíte bát, že by se k něčemu nehodily. Celočerné boty jsou vždy sázka na jistotu.Více informací o teniskách
7. místo

Drobné lesklé polobotky Lasocki

A na závěr náš poslední tip – Lasocki z lesklé kůže. Snadno omyvatelné a vhodné pro jakoukoliv situaci. Jsou lehké a velmi pohodlné. Můžete s nimi vyrazit třeba na celodenní konferenci i pochůzky městem. Jejich cena je opravdu příjemná, proto si můžete udělat radost ještě dnes a doplnit svůj botník o tento univerzální pár, který u vás využití stoprocentně najde. 

Více informací o polobotkách

Boty, které si můžete vzít při každé příležitosti, tedy vůbec nejsou problém. Najdete jich mnohem víc. Mrkněte na e-shop CCC nebo se stavte u nich na prodejně. 

Důležitou otázkou na závěr je také to, zda víte, jak stylizovat ponožky do bot? My vám s tím poradíme.