Letošní zima se nevzdává a dává zabrat! Teploty jdou někdy až do mínusů, a proto musíte být na pobyt venku řádně připraveni. Styl někdy zkrátka není všechno a v těchto měsících je nutné dbát na hřejivý aspekt. Vy ale můžete mít obojí! Víte, jak na zimní outfit, který vás udrží v teple?

Vrstvit, vrstvit, vrstvit! 

Dejte tam zkrátka tu vrstvu navíc. Tenký nátělník jako nejspodnější vrstva vašemu outfitu nijak neublíží, protože ho světlo světa vůbec nespatří. Vy ale budete mít extra vrstvu, která vás zahřeje. Ve vrstvení pokračujte i nadále. Celkově tento princip nejen zvýší vaši tepelnou izolaci, ale také umožní snadné přizpůsobení teplotám během celého dne. Sundat vrstvu nebo dvě můžete vždycky.

Využijte termoprádlo

Termoprádlo nemusí sloužit jen na svah. Zkuste tyto kousky začlenit do vaší běžné zimní rutiny a brát je jako samozřejmost. Vyberte si termoprádlo vyrobené z materiálů s vysokou schopností odvádění vlhkosti, aby vás udrželo v suchu a pohodlí.

Hřejivé doplňky

Zajímavé doplňky mohou být tím, co váš zimní outfit povýší na vyšší úroveň. Zároveň jsou praktické a chrání vás před chladem. Pletené doplňky jsou prostě zimní must-have. Přečtěte si náš článek na téma Šály, kulichy a rukavice: Jak je nosit?

A jaké další módní kousky rozhodně nesmí chybět, abyste v zimě byla chic?

  • Vysoké kožené kozačky
  • Uggs boty
  • Kabát ke kotníkům
  • Roláky
  • Umělé kožichy

Vysoké kozačky

Tento typ bot je pro zimu ideální. Kožený materiál zahřeje, neprofoukne a udrží vaše nohy v teple, speciálně pokud jsou kozačky vysoké až nad kolena nebo ultra vysoké do půli stehen. Jsou ideální pro stylizaci s midi a mini sukněmi i v záporných teplotách. Dejte si ale pozor, abyste zvolila takové, které mají plochou podrážku nebo jen minimální podpatek. Nechcete přece na jehlách chodit po náledí, nebo jo?

Kabát ke kotníkům

Koupě obrovského kabátu tohoto typu je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat! V zimě vás opravdu udrží v teple, protože je jako obal, který zakryje většinu vašeho těla, od krku až po kotníky. Je navíc stylový v kombinaci s velkými šálami a dalšími doplňky. Nenechte nic náhodě a dotáhněte každý detail, ať je to eňo ňuňo. V zimě opravdu nemusíte nosit jenom lyžařskou bundu a palčáky.

Uggs

Boty s názvem ''Uggs'' se vesmírnou rychlostí staly hitem. Tyto pohodlné a stylové boty perfektně doplní váš outfit. Díky jejich měkkému vnitřku z ovčí vlny se budete cítit jako když chodíte po obláčku. Vyzkoušejte i variantu s platformou. Ty pravé pro vás určitě najdete opět na ccc.eu.

Nezapomeňte, že pravidlo "teple a stylově" není nesplnitelný úkol stačí se inspirovat a dovolit své kreativitě rozkvétat. S těmito tipy se v zimě nemusíte jen choulit doma v posteli v teplém pyžamu. Těšte se na každý další zimní den venku.