Svátek lásky je téměř za rohem. Valentýn sice není českým svátkem, ale v dnešní době ho již spousta českých párů slaví. Chcete si tento den užít a ho mít víc speciální? Zvolte proto také speciální outfit! 

Barvy lásky

Když přemýšlíte nad láskou, jaké barvy se vám vybaví? Ano, většině z nás červená a růžová. Červená symbolizuje vášeň, zatímco růžová přináší nádech něžnosti. Promítněte tyto barvy do vašeho valentýnského outfitu. Říká se, že na ženu v červeném se nezapomíná. Proto nám věřte, když říkáme, že dlouhé červené uplé šaty jsou na valentýnskou večeři s vaší polovičkou to pravé. Negarantujeme vám ale, že šaty i po skončení večeře budou stále na vašem těle.

Symbol srdce

Zakomponujte tvar či vzor srdce do vašeho outfitu. Zvolte například kabelku nebo brýle ve tvaru srdce, které dodají šmrnc této příležitosti. Dejte světu najevo, že jste zamilovaná! Pokud se chcete držet spíše vzoru malých srdíček, zkuste zkombinovat košili se srdíčky s dlouhou skládanou bílou sukní. K tomu zlaté páskové lodičky a s radostí se dejte do kroku. Jestli chcete srdíčka využít pouze jako malý detail, zkuste prsten ve tvaru srdce nebo červený choker ze srdíček na krk.

Zvažte příležitost

Nejpodstatnější pro volbu outfitu je to, o jaký typ rande se jedná. Logicky se obléknete jinak, když se chystáte na večeři do společnosti, a jinak, když je na programu válení u televize. Jak tedy rozlišit jednotlivé příležitosti?

Romantická večeře

Pro večeři, jak jsme již zmínili, budou nejvhodnější volbou šaty. Dlouhé a uplé či korzetové šaty jsou to, čím vašeho partnera zajisté oslníte. Zkuste také vynosit elegantní šperky nebo hodinky, které zdůrazní jak je tento večer jedinečný. Podpatky jsou zde téměř nezbytností, chcete být přece extra. Wow efekt bude zaručen!

Netflix&chill

Jestli jste se naopak rozhodli zůstat doma, i tak se můžete speciálně obléct. Nachystejte si domácí kino a oblíbené občerstvení, ale rozhodně nezůstávejte v ošuntělých teplácích. Takový saténový komplet, to je ale určitě písnička! Kraťasy a top z tohoto materiálu s krajkovým lemem jsou pro romantický večer jako dělané. Samozřejmě můžete být odvážnější, váš večer si režírujete sama.

Piknik uvnitř

To, že je Valentýn v únoru, ještě neznamená, že si nemůžete udělat piknik. Připravte si ho ve vnitřních prostorách. Vezměte deku, piknikový koš a do něj vše, co máte vy i partner rádi. Na sebe si vezměte romantické vzdušné šaty s květinovým vzorem nebo třeba bílé s balónovými rukávy. Nezapomeňte i na doplňky jako třeba šátek do vlasů – zkrátka přivolejte si trochu letní atmosféry. On si vaši hřejivou energii jistě zapamatuje.

Procházka ruku v ruce

Chystáte-li se na valentýnskou procházku, teple se oblečte. Naše doporučení? Červené kožené kalhoty, velký hřejivý svetr, nebo uplý rolák a přes to kabát dlouhý až ke kotníkům. U bot zvažte, jak dlouhá je trasa, podpatky by se vám zde nemusely úplně vyplatit. 


Přejeme vám, ať se vám dostává lásky nejen v tento únorový den. Vytvořte si nezapomenutelné chvíle a buďte u toho stylově oblečena. Jak jste určitě z článku pochopili, Valentýn je opět za dveřmi. A pokud i vy patříte mezi ty, kteří rádi připravují dárky od srdc, nechte se inspirovat naším straším článkem.