„Vypadáš mladší než jsi.“ Přiznejme si, že takový kompliment velmi potěší každou ženu a bezesporu také muže, a tak si mnoho z nás snaží udržet mladistvý vzhled co nejdéle. Ačkoliv je stárnutí pokožky nevyhnutelný jev, máme možnost jej výrazně zpomalit. To, jak se na nás podepíše zub času lze dobře ovlivnit například užíváním drinků s kolagenem.

Ten správný kolagen na pleť

Kolagenových přípravků je na českém trhu poměrně hodně, avšak ne všechny jsou určeny primárně na pleť. Abyste díky nim dosáhli dobrých výsledků, záleží také na jejich složení a původu. Proto vám představíme revoluční produkt, který díky pečlivě vybranému složení dokáže omladit pleť už během pouhých 8 týdnů.

Bioaktivní kolagen Collavio s příchutí citronu nebo jahody

Jedinečné ingredience pro zdravou pleť

Mořský hydrolyzovaný kolagen Peptan ®F je dobře vstřebatelný, a proto je pro lidský organismus přijatelnější než jiné druhy kolagenů. Další výhodou Collavia je maximální možné množství bioaktivního kolagenu v jedné dávce a přidání dalších anti age přísad jako např. kyselina hyaluronová, vitamín C a zinek.  To je důvodem, proč první výsledky jeho používání pocítíte v poměrně krátkém časovém úseku.

Výsledky používání Collavia po 8. týdnech

    • pružnější a pevnější pleť, 

    • méně vrásek, 

    • zmírnění celulitidy 

    • sjednocení barevného tónu pleti 

    • pozitivní vliv na kosti a klouby. 

Pro chutný drink Collavio, zajděte si na Lovio!

Revoluční kolagenový nápoj Collavio citron nebo jahoda zakoupíte v internetovém obchodě Lovio.cz nyní za zvýhodněnou cenu 599 Kč.