Pastelové barvy i geometrické vzory. Nejen to jsou aktuální trendy na rok 2020. Inspirujte se na příští návštěvu manikérky i vy. 

Barvy

Modrá je nová černá. Trendy barvou pro letošní rok je modrá. V temném odstínu je stejně univerzální jako černá a světlý odstín lichotí každé ženě. Mezi aktuální hity patří především pastelové barvy a nude odstíny.

Barevné stínování

Stínovaná nebo také ombré manikúra je čím dál oblíbenější variantou. Pokud zvolíte přirozené barvy ve světlých odstínech, bude výsledek elegantní a univerzální. Zajímavé kombinace dosáhnete ale také červenou a černou barvou.

Jemný třpyt

Lesk nehtů podpořte tenkou vrstvou třpytivého laku. Můžete zvolit jak barevný podklad, tak i na průhledný lak. Pokud dáváte přednost krátce střiženým nehtům, bude vám slušet právě tento typ úpravy. Návštěva manikérky navíc není nutná. Elegantní úpravu zvládnete i sama doma a běžným lakem na nehty. Průhledný lak s jemným třpytivým efektem přílišnou preciznost nevyžaduje. 

Geometrické vzory

Pro speciální příležitosti zvolte nápadité vzory. Hitem jsou právě geometrické linie imitující souhvězdí i nahodilé obrazce. V tomto případě se fantazii meze nekladou. Aby byl výsledek opravdu působí, zajděte raději do kosmetického salonu, kde vám manikérka zaručí preciznost jednotlivých tenkých linií.

Nehty zdobené šperky

Tato úprava je trendem módních přehlídek nových kolekcí. Extravagantní nehty s 3D aplikací bižuterie i dražších kovů jsou moderním doplňkem zejména na společenské akce a slavnostní plesy.