Vyteplené boty a sněhule jsou ideální do zimních dnů, kdy venku napadne sníh. Možná si myslíte, že nošením sněhulí neuděláte žádnou parádu a že se pro někoho, kdo si hlídá módní trendy, nehodí. To je ale velký omyl, i sněhule se řídí módními trendy. Mění se jejich barvy, materiály i střihy. My vás dneska přesvědčíme, že i dámské sněhule navzdory své praktičnosti vypadají úžasně. Kam sněhule nosit? Co nové sněhule provětrat na silvestrovské party v horách, v městě, nebo na dlouhé procházce lesem? Tady je pár tipů pro inspiraci.

 Výběr trendy dámských sněhulí zimy 2014/2015: podle barvy!

Zahřát se a přitom dobře vypadat, dámské sněhule Tamaris tohle všechno umí. Zahřejí a ochrání vás díky vyteplené textilní podšívce s jemným chloupkem a vodoodpudivé membráně Duo-Tex. Obuvje určena na městské chození. A černá univerzální barva? Ta se hodí ke všemu, tento model dámských sněhulí tak využije i vaše maminka.  Metalické sněhule, pro ty, co se nebojí 

Metalické sněhule

Barva sněhulí všem ukáže, že se toho nebojíte a jste holka odvážná a držíte krok s módou. Metalické barvy a odlesky se nosí už pár sezónu a jen tak neomrzí. Přiklonit se můžete ke zlaté i stříbrné verzi, záleží, co máte ráda. Vyteplené trendy sněhule S. Oliver jsou toho důkazem. Šňůrkami si sněhule šikovně přizpůsobíte a od nevlídné zimy vás ochrání zateplení a vodoodpudivá membrána. Kdy si v nich vyrazíte?

Bílá zima potřebuje bílé sněhule

Bilé sněhule Tamaris

Bílá barva je tak typická pro zimu, slaďte s ní i své sněhule. Vybrali jsme pro vás bílé sněhule Tamaris s izolačním systémem "Primaloft", který odpudí vnější vlhkost, zadrží v botě teplo a vlhkost vypudí z obuvi ven. Tento systém využívá i US army, tak proč ne i vy. Vzhled sněhulí zpříjemňují jemné detaily v podobě hvězdičky, červeného zapínání i lemu kožešiny čouhající ze sněhulí ven.

Sněhule ve znamení sportovní elegance 

Modré sněhule Tamaris

A nakonec nesmíme zapomenout na elegantní barvu, přece tmavě modrou. Dámské sněhule v modré barvě zkombinované s hnědými doplňky jsou perfektní trefou pro ty z vás, které mají rády sportovní eleganci. Vyrazit si s nimi můžete do ulic města i na procházku nebo koulovačku. Jsou vyteplené, a stejně jako ostatní modely sněhulí od Tamaris vás chrání pomocí vodoodpudivé membrány Duo-Tex.

 Udělejte si zimu příjemnější a pusťte do svého botníku dámské sněhule. Staňte se královnou zimy. Nabídka sněhulí je poměrně široká, tak se porozhlédněte, které vás zahřejí letošní zimu.