Když se řekne Havaj, představí si většina z nás ráj na zemi. Ostrov, který leží v nám tolik vzdáleném Tichém oceánu, je také jedním z nejkrásnějších míst na světě.

Kultura tohoto ostrova je velmi rozmanitá a bohatá. A to zejména na výrazné prvky havajské přírody. Nezapomenutelný zážitek nám připraví také místní kuchyně či přirozená krása tamních obyvatel. Všechny tyto skutečnosti dělají ostrov velmi lákavým a zajímavým místem pro turisty z celého světa. 

Pokud se zaměříme čistě na módu, která se nechala Havají inspirovat a propůjčila si od ní tolik typické vzory, setkáme se převážně s pestrými barvami, potisky květu Ibišku a palmami.

Už dávno není pravdou, že oblečení s havajskou tématikou slouží pouze jako nutná výbava turistů, kteří milují pozornost a jejich oblečení jako by jasně říkalo, že právě on je vášnivým turistou, milujícím exotiku a rozpálený plážový písek.

Oblíbenost havajských vzorů opět rapidně stoupla a jejich velký "comeback" přišel ve chvíli, kdy světový návrháři použili právě tyto exotické vzory k vytvoření svých nezapomenutelných kolekcí a vynesli tak tento styl znovu na vrchol. 

Podívejte se s námi na to, jak si lze sestavit krásný "havajský outfit" pro každodenní nošení. Díky němu totiž budete za hvězdu dne a s velkým obdivem si vás všimne opravdu každý.

Varianta č. 1 - denní nošení

1. Spodní prádlo

2. Tílko

3. Sukně

4. Bundička

5. Podkolenky6. Obuv 7. Batoh

8. Plavky

9. Osuška10. Doplňky


Varianta č. 2 - večerní styl

1. Spodní prádlo2. Sukně a tílka3. Šaty4. Obuv5. Kabelka6. Doplňky


Zdroj: https://cz.pinterest.com/