Představte si, že na ulici svým stylem vyčníváte. Že k vám přijde návštěva a vaše domácnost ji ohromí. A teď si představte, že to může být realita: I v Česku lze nakoupit stylové doplňky, které jsou kvalitní a cenově dostupné.

Všichni se chceme odlišit, často ale nevíme jak

Každý z nás by rád byl něčím výjimečný a originální. V dnešní době je to však stále těžší – stěhujeme se do velkých měst, nakupujeme v řetězových obchodech, naši image za nás určují jiní. Přestože ne každý má cit pro módu, každý má minimálně touhu vymanit se ze zajetí jednolitého oblečení a doplňků. U mladých lidí je populárním řešením skupinová objednávka zboží ze zahraničních obchodů – ideálně z USA. Pro jednotlivce je však tato varianta nákladná, příliš zdlouhavá a pominout nemůžeme ani značná omezení při výměně zboží, či reklamacích.

Obchody zaměřené na design nalezneme i v ČR

Touhu odlišit se však projevuje stále větší procento z nás, a tak na poptávku pomalu začínají reagovat i vznikající tuzemské obchody. Ty vybírají stylové zboží za vás! Typickými produkty jsou doplňky do interiéru, které vtipně kombinují různé styly – retro, kombinaci přírodních materiálů s umělými a mnohé další. Takovým zbožím dokonale zaujmete každou návštěvu. Druhou skupinou jsou osobní doplňky, kterými oslníte ve společnosti – ať už ve škole, v zaměstnání, nebo na párty!

Tyto stylovky vám nesmí chybět

Z internetového obchodu STYLOVKY.cz jsme pro vás vybrali tři doplňky, o které byste neměli přijít.

Dřevěné hodinky WeWood Odyssey Beige

Reagují na trend přírodních materiálů. Doplněk, který zaujme vždy a všude! Světlé javorové dřevo a menší rozměry dělají z tohoto kousku ideální doplněk pro dámské zápěstí. - Vyrobeno z javorového dřeva - Strojek Miyota Citizen - Vnější průměr 3,6 cm - Hmotnost 31 g - Cena 2 499 Kč

Popruh na fotoaparát iMo Rainbow

Ideální jako dárek pro nadšené fotografy. V kombinaci s termoskou ve tvaru objektivu jej můžete pod vánoční stromeček věnovat například jako sadu na cesty. Popruh v designu duhy vykouzlí usměv na tváři zaručeně každému. - Použité materiály: Neopren, nylon, kůže - Nastavitelná délka 113 – 138 cm - Šířka popruhu: 4 cm - Cena popruhu: 790 Kč - Cena termosky: 949 Kč - Zboží dostanete ještě zítra!

Polštář „dřevěný špalek“

Zajímavý doplněk do moderního interiéru. Polštář dokonale imituje dřevěný materiál – každý bude zkoumat, zda je skutečně o polštář, nebo jen nastrčený špalek dřeva. Před spánkem nyní můžete místo oveček počítat letokruhy. :) - Materiál: 85 % polyester, 15 % spandex - Rozměry: 39 × 14,7 cm - Hmostnost: 180 g - Cena: 490 Kč

STYLOVKY.cz: Stylovku můžete mít doma ještě zítra

Internetový obchod STYLOVKY.cz se soustředí na omezenou nabídku zboží, u kterého je důraz kladen na jeho unikátnost, dostupnou cenu a kvalitní zpracování. Mezi největší výhody obchodu patří osobní jednání a doručení většiny nabízeného zboží do druhého dne. Při objednávce nad 1500 Kč navíc získáváte dopravu ZDARMA! Zajímá vás více? Prozkoumejte nabídku obchodu na www.STYLOVKY.cz.