Každé vlasy vyžadují alespoň základní péči po celý rok. V letních měsících se naše pozornost k vlasům vztahuje ještě více než po zbytek roku. Prioritou jsou tak jednoduché účesy, které usnadňují pohyb ve vodě a vydrží i pár adrenalinových výletů. 

Holandský cop

Ideální na sportovní aktivity. Holandský cop je upravenou variantou klasického zaplétaného copu, kdy se pramínky vlasů přibírají spodním propletením na opačnou stranu hlavy.

Zaplétaný cop

Klasika, která neomrzí v podobě zaplétaného copu. Jednodušší zaplétání bude na vlasech stejné délky, ale s trochou šikovnosti si vlasy zapletete i na kratší délce vlasů. 

Rybí cop z culíku

Vytvořte si hladký culík, který zafixujte lakem na vlasy. Rozdělte si culík na dvě rovnoměrné části a ze stran postupně překládejte malé pramínky vlasů směrem ke středu culíku.

Drdol s výplní

Skvělým pomocníkem pro ještě dokonalejší účes jsou vlasové výplně a jiné pomůcky. Použití je jednoduché, rychlé a účesu dodají objem navíc. Hladký drdol můžete využít i do společnosti.


Drdůlky z copů

Účes na celý den, který nezničí ani dešťová přeháňka. Rozdělíte si pěšinku na polovinu a začnete plést copánky od zátylku, směrem k temeni hlavy. Pro snadnou manipulaci s vlasy se předkloňte a začněte plést. V požadované výšce hlavy zafixujte gumičkou a pramen vlasů zamotejte. Pro hladký vzhled můžete využít kulatou výplň do vlasů.

 Zdroj: Pinterest.com