Praha zářila novými módními trendy dua Radka Sirková a Anna Tušková, které se proslavily pod společným pseudonymem Chatty. Tato designérská dvojice představila 13. září svoji zbrusu novou kolekci Praying Mantis a zároveň otevřely excelentní obchod s oblečením a doplňky, které jste ještě zaručeně neviděli.

Úspěšné designérské duo Anna Tušková a Radka Sirková zazářilo v Praze v ulici Haštalské. V zelené historické budově zde najdete nový obchod s a zároveň autorskou dílnu od architektonického studia Muon. Jejich důkladné propracování každého detailu a zaručený komfort a účelnost při každodenním nošení by uchvátila všechny. Zároveň se jim také podařilo představit návštěvníkům a veřejnosti jejich novou kolekci Praying Mantis, která se zaměřuje na ženu jako silnou osobnost, jež se umí sžít s metropolitním prostředím. Zajímavé je to, že kudlanka nábožná se stala hlavním symbolem celé tvorby kolekce.

Jeden z prvních obchodů Chatty potvrzuje růst a kvalitu, oblíbenost této značky mezi ženami. Skutečnou otázkou času je, kdy značka začne expandovat i do jiných měst či světových metropolí. Rozhodně pokud máte v oblibě stylové doplňky a kvalitní oblečení, navštivte obchod Chatty v Praze. Nebo se zajděte rovnou podívat na plánovanou prezentaci kolekce 6. října 2012 prostřednictvím Designbloku Fashion Weeku a to v kostele sv. Šimona a Judy na Starém Městě.