Cesta od snu k realitě někdy může nemusí být nekonečnou poutí, zvlášť když se nebojíte do toho jít. O tom by vám mohla vyprávět partička přátel z amerického Washingtonu, která si nad lákavě vybavenou zahradou vybudovala víceúrovňový domek na stromě. Na začátku originálního projektu byl dětský sen, na konci reálné bydlení, které by se zamlouvalo nejednomu (alespoň v srdci stále) mladému dobrodruhovi. Foster Huntington a jeho kamarádi, z nichž někteří se truhlařinou či stavařinou živí, zatímco jiní působí v docela jiném oboru, se pustili do odvážné stavby, v jejímž konceptu se snoubí dětská hravost s mládežnickou touhou po svobodě. Nápad na domov blíže oblakům se zrodil na jaře a už za rok se dočkal plné realizace. 

Průběh práce autoři poctivě zdokumentovali, aby ukázali podobně laděným duším, že nic není nemožné a že není potřeba vzdávat se svých snů z raných období života jen proto, že už trochu zestárli... Dřevěná stavba lokalizovaná v úchvatné lesní krajině skýtá díky své poloze vysoko nad zemí a díky převážně dřevěnému materiálovému složení nový pohled na to, jak a kde lze trávit svůj životní čas naplno.

Pod útulně zařízenými domky téměř v oblacích se nachází soukromý, vlastnoručně vybudovaný skatepark, kde se vyřádí obyvatelé alternativního bydlení i jejich kozy. Řádnou dávku luxusní relaxace pak zajistí venkovní vana s horkou vodou.

the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-02 the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-03 the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-04 the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-10

the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-05the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-06the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-08the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-09the-cinder-cone-treehouse-skatebowl-foster-huntington-designboom-11-818x655