Připadají vám obyčejné fasády příliš fádní? Chcete pro svůj domov něco netradičního a zároveň velmi efektního? Zkuste venkovní obklady, které promění každou fasádu v umělecké dílo!

Venkovní obklady 

Připomínají svým vzhledem a strukturou tradiční přírodní masivní kámen. Jsou oblíbené nejen kvůli širokým možnostem svého využití, ale také pro svou příznivou cenu. Lze je použít jako fasádní obklady při stavbě či rekonstrukci domu, tak i jako obklady do interiérů, kam přinesou zajímavý design a honosný efekt. Souvisejícím doplňkem každého obkladu jsou rohové obklady, které zaručí plynulý přechod mezi stěnou a rohem. A že je z čeho vybírat. Za několik stokorun proměníte váš baráček na středomořskou vilu či obohatíte fasádu o obklady v aztéckém stylu.

Každý z nabízených druhů obkladů je vzhledově neopakovatelný a jistě vaše přátele a známé zaujme.

Kamenné obklady 

Pokud dáváte přednost spíše přírodním materiálům nabízejí se kamenné obklady. Jednoduchý design a montáž si brzy oblíbíte. Pro svou jedinečnost a kvalitu jsou kamenné obklady vyhledávaným interiérovým doplňkem.

Cihlové obklady Imitují svým vzhledem tradiční vzhled známé cihly. Díky své ceně, ale také pro svou jednoduchost a svůj tvar jsou nejpoužívanějším venkovním obkladem, který přidává stavbě na designu a eleganci. Váš dům se rázem promění v rezidenci s luxusním vzhledem.

Krbové obestavby Praskající oheň, příjemné teplo linoucí se z krbu. Ideální způsob relaxu po celodenní práci. Proč si své oblíbené místo také nezútulnit. Ať už se váš krb nachází v obývacím pokoji či na terase, dokonale poslouží krbová obestavba Carmen či Isabell, které mu dodají jedinečný styl.

Dekorace na stěnu Nejen obklady či krbová obestavba dodají vašemu bydlení jedinečnost a styl. I stěny interiéru si zaslouží svou vlastní dekoraci. Vyberte si z velkého množství motivů, které vás přenesou do orientálních měst a dýchnou na vás neopakovatelnou atmosférou exotiky.

Pro více inspirace, více nápadů a unikátních produktů navštivte stránky: www.simplehome.cz