Po spuštění tematického parku Galaxy Edge na Floridě v loňském roce došlo v sousedních oblastech k definitivnímu nárůstu bytových pronájmů inspirovaných Star Wars. Nedávným příkladem je 12 Parseků od Lomy Homes, které se nacházejí v blízkosti letoviska Champions Gate. Tento prázdninový byt s tematikou Star Wars se nachází zhruba 15 minut jízdy od parku.

Ubytovat se zde může až 20 osob najednou, takže je ideální pro velkou skupinu lidí. K dispozici je 9 ložnic, každá s tématikou podle různých postav a scén z filmu. K pronájmu patří plně vybavená kuchyň s odděleným jídelním koutem a 5 koupelen. Celý obytný prostor je vybaven ručně malovanými nástěnnými malbami, vlastními světly a ručně vyráběnými postelemi. 

Můžete spát na posteli s tématem kokpitu Millennium Falcon, na plovoucí posteli v Cloud City nebo v chlupaté posteli v ledové jeskyni Hoth. Chodby a dveře jsou vyzdobeny také s jiným světovým tématem. Kromě tematických pokojů mají hosté úplný přístup do letoviska Champions Gate Oasis s vodním parkem, 2 golfovými hřišti, stříkací podložkou, hernou, divadlem atd. Zkrátka, milovníci Star Wars budou toto místo doslova milovat!