Knihovny a policové systémy jsou praktickým a oblíbeným doplňkem nejen pro vášnivé sběratele. V dětských pokojích poslouží na odkládání knih, učebnic i pracovních sešitů. Inspirujte se originálními policovými systémy, které si můžete do vašeho interiéru pořídit i vy.

Kulaté policové systémy

Netypickým řešením jsou police v kulatém provedení. Na zeď může být použita nejen k ukládání předmětů, ale také jako výzdoba obývacího pokoje nebo ložnice. Díky modernímu elegantnímu designu slouží tato kulatá závěsná polička jako dekorativní doplněk.

Průhledné knihovny 

Čiré provedení plastových či skleněných policových systémů je vhodné především do moderních domácností. Pořídit si můžete nástěnnou i samostatně stojící variantu. Knihovna z odolného plexiskla je vhodná pro vnitřní, ale také venkovní užití na terasu nebo balkon. 

Knihovna ve tvaru stromu nejen do dětských pokojů

Originální knihovna vhodná do haly, obývacích i dětských pokojů. Výhodou je variabilita polic, které lze umístit v různém sklonu dle potřeby, a to z obou stran kmene. Vybírat můžete z několik materiálových i barevných provedení.

Knihovna z palet 

Preferujete vůni dřeva a přírodní styl? Pak se inspirujte knihovnou vyrobenou z dřevěných bedýnek či palet. Podobu a tvar sestavy přepravek lze kdykoliv změnit podle momentálních potřeb.

Neviditelné police

Pokud hledáte minimalistický kousek do domácnosti a zároveň řešíte možnosti uskladnění oblíbených knih, pořiďte si neviditelnou polici. Ideální kousek nábytku, u kterého nemusíte utírat prach a vidět nejsou ani žádné zásahy do stěny.