České sedací vaky Sakypaky jsou na našem trhu od roku 2002 a těší se čím dál větší oblibě. Důkazem toho jsou stále nové nápady, které dávají vzniknout dalším neotřelým produktům. Ty jsou designově pestré a hravé. Tým českých designerů samozřejmě hledí na praktičnost a kvalitu používaných materiálů.

Letošní podzim přináší nové kousky, které využijete jak v domácnosti, tak v přírodě.

Pro děti je nově k dostání praktická podložka Haji. Využijete ji v interiéru, aby si děti nehrály na studené podlaze nebo ji můžete přenášet do přírody. Lze ji stočit do praktického válečku pomocí popruhů. Podložka Haji je vyplněna silnějším vliselinem, což ji dodává příjemnou měkkost a hřejivost a je pratelná v pračce.

sakypaky_dsc_8523_exp_exp_nahl

detail2

 

Skvělou službu nejmenším prokáže  podsedáček SakyPaky. S tímto podsedáčkem se už nestane, že by děti ke stolu nedosáhly . Podsedáček je opatřen bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň, a přizpůsobit podle potřeby. Praktické šňůrky uvážete k židli, aby byl podsedáček stabilní. Šňůrky je možné vytáhnout z poutek a získáte praktický podsedák na zem.  Podsedáček je k dostání ve dvanácti barvách. Opravdu pestrobarevná nabídka ;).

 sakypaky_dsc_8632_exp_exp_nahl_1 sakypaky_dsc_8675_exp_exp_nahl_1

Zalenošit si občas potřebují i dospěláci a na tuto činnost je perfektní WAAW křeslo. Posezení v tomto křesle bude pro vás učiněná slast.

Luxusní italská eko kůže složená z 15% pravých kožených vláken na tkané textilii. Materiál nejvyšší kvality atestovaný na odolnost trhání, otěru, oděru, plísním a proti opakovanému ohybu. Materiál je nenáročný na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou.

sakypaky_dsc_8730_exp_exp_nahlsakypaky_dsc_8765_exp_exp_nahl

 

Na své si přijdou i chlupatí mazlíčci, pro které firma Sakypaky navrhla originální pelechvak Kůstka. Pelíšek můžete navíc opatřit jmenovkou s vlastním textem (lze přiobjednat). Pelechvak je prakticky řešený snímatelným vrchním obalem, který lze prát.

sakypaky_nerusit mymisto misto   Pro další inspiraci můžete navštívit webové stránky http://www.sakypaky.cz/novinky/detail/novinky-pro-celou-rodinu.htm