Lišku si většina z nás pamatuje z pohádek jako mazané a chytré zvířátko, které si umí se vším poradit. Lidoví vypravěči nebyli v tomto případě daleko od pravdy, avšak jsou stále věci, se kterými si lišky samy pomoci neumí, a tím jsou v současné době kožešinové farmy. Naštěstí je mezi námi mnoho dobrých duší, které se snaží pomáhat. Tak například Polly Lushchynskaya zachránila lišku z kožešinové farmy a celá její rodina získala přítele k nezaplacení. Zažívají spolu spoustu legrace a souznění. Jen se podívejte na přiložené fotografie.Ať žije zábava (zdroj: Boredpanda.com)Nejlepší přátelé (zdroj: Boredpanda.com)Hra s míčkem (zdroj: Boredpanda.com)Objevování techniky (zdroj: Boredpanda.com)
Mňamka (zdroj: Boredpanda.com)Objevování techniky (zdroj: Boredpanda.com)Přátelské pošťuchování (zdroj: Boredpanda.com)Relax (zdroj: Boredpanda.com)


Jay je velká sympaťanda, souhlasíte? Jen málokdo by řekl, že stačilo málo, a mohla se stát módní ozdobou. Pokud i vy chcete zachránit liščí životy, právě teď máte jedinečnou možnost zachránit lišek tisíce. Za pár dní se bude ve sněmovně projednávat Zákaz kožešinových farem v ČR. Co můžete udělat vy, je oslovit naše poslance, aby tento zákaz podpořili. Přesné informace najdete zde: www.vyzvaposlancum.cz. Děkujeme vám :-)


">