Chladná ložnice a mrazivé zimní noci? To nezní moc příjemně. A vy se přitom chcete opravdu dobře vyspat. Není se čeho bát, pro takové situace máme řešení. Hřejivé povlečení, prostěradlo, které nikdy nezastudí a navrch ještě huňatou deku!

Mikroplyš pro zimomřivce

Dělá vám problém zahřát se v posteli? Ta správná volba pro vás je mikroplyš. Hřeje už na první dotek a navíc, pamatujete si na ten báječný pocit z dětství, kdy jste k sobě tiskli plyšového medvídka? Přesně tak se budete cítit, když se zachumláte do našeho mikroplyšového povlečení. Stačí ho pohladit, dotknout se a okamžitě poznáte, že se vám bude v jeho náruči líbit. Je heboučké, hřejivé, huňaté, příjemné.

Pryč se stresem a problémy

Stresové faktory se výrazně sníží, pokud se přitulíte k něčemu, co je měkké, teplé a chlupaté. To je prokázáno průzkumy, které říkají, že až třetina dospělých spí v noci v posteli se svým plyšákem z dětství, protože při usínání nabízí pocit domova a bezpečí. Teď tedy máte příležitost vyměnit plyšáka za nové mikroplyšové povlečení, které vám prokáže stejnou službu. Pro dokonalou pohodu nezapomeňte ani na mikroplyšový povlak na polštářek v roli měkoučkého spolunocležníka.

Chlad stoupá od země

Kdybyste zapomněli na správné prostěradlo, nebyl by hřejivý efekt vaší postele dokonalý. Prostěradlo mikroplyš je hebké a bezpečně zamezí prostoupení spodního chladu do vaší postele. Jestli ale nejste tak velcí zmrzlíci, vyberte si nestárnoucí froté prostěradlo. Hodí se ke každému povlečení a zimu k vám také nepustí. Tahle smyčková klasika je dostatečně pevná, odolná a zároveň pružná. Oba druhy prostěradel najdete u nás v mnoha barvách a hodí se i pro vysoké matrace. 

Tolik vzorů a barev!

Jste minimalista, vyznavač boho, romantik, retromilovník nebo máte úplně jiný styl? Není problém, málokde najdete tak široký výběr vzorů a barev mikroplyšového povlečení jako v internetovém obchodě Rodinnebaleni.cz.