Chtěli byste oživit váš interiér, ale nevíte si rady? Co takhle květinové dekorace, které přivolají jaro a probudí váš domov. Oživte váš interiér a nechte ho rozkvést. 

Období jarního rozkvětu se nezadržitelně blíží. Vymyslete zajímavé dekorace z květin a probuďte tak váš byt, či dům ze zimního spánku. Oživte ho a proměňte v ten pravý domov.

Probuďte se ze zimního spánku

Zima pomalu ale jistě odchází, a je čas přemýšlet o tom, jaké květiny vybereme a zasadíme. Nechte svůj domov rozkvést a provonět, a dostaňte do domu dostatek světla, aby květiny mohly kvést. Nejen, že může kvést naše zahrada a terasa, ale co takhle interiér? S květinami bude vypadat krásně každý domov, a především oživí všechny místnosti, kam květiny umístíte. Nebojte se je dát i tam, kde by vás to nenapadlo. I v koupelně se mohou květiny opravdu vyjímat.Proměňte svůj domov v zahradu

Není nic hezčího než rozkvetlé, barevné pokoje i balkóny, které ukážou, že se blíží jaro a zima je na odchodu. Probuďte své bydlení, zasaďte nové rostliny a nechte proniknout jaro i k vám domů. Nejen, že to oživí váš interiér, ale zároveň budete více obklopeni přírodou. Vyměňte zimní, tmavý interiér v rozkvetlou zahradu plnou květin. Dodejte svému domu dostatek světla, aby mohly rostliny dýchat.

Zkuste vytvořit i vlastní květinové dekorace za pomoci pár jednoduchých kroků. Vezměte košík, vázu, nebo věnec podle toho, co chcete vyzdobit. Ozdobte je pár květinami, umělých či živých, záleží na vašich preferencích. Přidejte k tomu další doplňky jako nejrůznější lístky, větvičky, ovoce, nebo jiné přírodní prvky, a vytvořte tak originální jarní dekoraci. Vyhrajte si s tím.Květinové prvky a motivy jsou vděčné

Nemusíte se soustředit jen na živé rostliny. I květinové motivy mohou přinést přírodu až k vám domů. Co takhle přidat do obývacího pokoje zajímavou květinovou tapetu, do ložnice přidat rozkvetlý obraz, nebo koberec s květinami do koupelny. Tento typ motivu je vděčný a vypadá perfektně vždy a na všem. Slaďte barvy interiéru s vaší květinovou výzdobou a bude to vypadat nádherně.

Pokud si nejste jisti tím, že byste se dokázali postarat o živé květiny, přidejte pár umělých, alespoň pro začátek. I tak budete mít pocit přírody a jara, než se odvážíte přidat některé živé rostliny k vám domů. Nebo zkuste pár květin usušit a ozdobit s nimi svojí ložnici, nebo obývací pokoj. I tahle varianta působí opravdu zajímavě. Zkombinujte třeba i živé a usušené rostliny. Bude to zase jiné, originální.

Nechte se inspirovat zajímavými nápady, jak vytvořit krásné květinové dekorace.