Tma je dobrá na spaní a strašení, ale většina ostatních činností se v ní neprovozuje zrovna nejsnáze. Světlá část dne však může být pro některé lidi příliš krátká, a tak se nebojí s tmou bojovat umělým světlem. Dávno minulé jsou doby, kdy tma znamenala jasný povel k nočnímu odpočinku... Patříte také k těm, kteří si nedokážou svůj život představit bez ponocování? A jak by se vám líbilo přenosné barevné světýlko, které vám chvíle a chvilky před spaním zpříjemní?

hue_go_1

Světlo Hue Go vypadá jako docela obyčejná skleněná miska, ale umí toho o poznání víc než standardní kousek nádobí. Hue Go je přenosné světlo, které je napájeno bateriemi s výdrží tři hodiny – to by snad mohlo alespoň některým nočním živlům stačit; světlo samozřejmě zapojit ke zdroji a užívat si ho bezstarostně i mnohem déle. Toto chytré světlo se ovládá prostřednictvím jakéhokoli aparátu s mobilním operačním systémem iOS či Android, pakliže chytré elektronice nevěříte, můžete Hue Go ovládat přímo na "míse". A co byste vlastně měli na světle ovládat? Můžete si třeba zvolit, jakou barvou bude svítit: v nabídce jsou programy hřejivé bílé světlo, chladivé denní světlo a pět světelných efektů, které navodí speciální atmosféru. Jediným stisknutím knoflíku si tak budete připadat jako ve společnosti plápolající svíčky, u nedělního kafíčka, díky dynamickému světlu se můžete cítit jako ve svěžím lese, naladit se na meditaci nebo na vášnivé noční dobrodružství. Když se vám žádné ze sedmi přednastavení zrovna nehodí, máte na výběr 16 milionů barev, jimiž může světlo zářit, vhodný odstín si tedy vyberou i ti nejnáročnější.

hue_go_3

hue_go_5

Hue Go vám po částečně probdělé noci pomůže i se vstáváním. Můžete si na něm nastavit budík: světlo se v době, kdy byste se měli vykulit z postele, začne pomalu rozsvěcet, jako by vám u postele vycházelo slunce. Vaše probuzení tak bude přirozené a pozvolné.

hue_go_4