Máte doma miminko a chodíte s ním pravidelně každý den na procházky? A nepřijde vám to trochu monotónní, vykračovat stále stejnými cestičkami, tlačit před sebou kočárek se spinkajícím, pokukujícím nebo zoufale brečícím drobečkem? Pokud se chodíváte provětrat s kamarádkou nebo máte na co koukat, ať už jde o výlohy nebo o přírodní krásy, běžný kočárek vám patrně stačí. Kdybyste ale měli zájem o trochu akce, podívejte se na vynález, který učiní z procházky sportovní zážitek se špetkou adrenalinu.

Společnost Quinny přišla po dvou letech tvrdé práce s novodobým dopravním prostředkem pro rodiče a jeho malé dítě. Jedná se o křížence skateboardu a kočárku. To může znít dost šíleně a do jisté míry to i šílené je, nicméně svědomitý řidič se o život své ratolesti obávat nemusí. Výrobci dobře zvážili možná rizika a speciální kočárek (který patrně není určen pro miminka, ale spíš pro starší batolata, dětí předškolního věku a starší děti, které můžou na delší procházce rozbolet nožičky) je vybaven nárazníkem a ruční brzdou, samozřejmostí jsou také pásy. Vozítko je snadno ovladatelné, jezdí na čtyřech kolečkách, takže pokud nemáte závažnější potíže s udržením rovnováhy, nemělo by dojít k žádné tragické nehodě. Kočárek lze složit a nést si ho jako obyčejný skateboard.

Nový typ kočárku by se mohl zamlouvat sportovně založeným maminkám, ale dozajista osloví i celou řadu tatínků, pro které je standardní procházka s kočárkem nudná. Vyřádí se oni i malý pasažér!

quinny-longboardstroller-designboom-01-818x654 quinny-longboardstroller-designboom-04-818x654quinny-longboardstroller-designboom-02-818x654quinny-longboardstroller-designboom-03-818x546