Bytové doplňky ASA Selection se těší vzrůstající oblibě v českých interiérech. Německé značka ASA Selection je předním výrobcem keramických bytových doplňků, které vynikají jednoduchostí, a čistými tvary.

 

Pokud nevíte, co ze sortimentu keramických bytových doplňků by mohlo zútulnit Váš interér, zkuste začít například u vázy na květinu či obalu na květináč. Pěkný květináč na okenním parapetu nebo designová keramická váza na obyčejném stole dodá vašemu interiéru kouzlo domova.

 

Vázy a květináče ASA Selection jsou oblíbené především pro svůj moderní design a originalitu, taktéž pro kvalitní zpracování, které tento sortiment bytových doplňků odlišuje od asijské produkce.

 

Keramické doplňky ASA Selection nejsou pouze vázy a květináče, mezi hlavní sortiment patří jídelní servisy a soupravy, kde si může zákazník vybrat z nejrůznějších tvarů a velikostí od talířů, misek, hrníčků až po šálky na čaj či kávu.

 

Velmi populární je řada keramického jídelního servisu ASA Selection Grande či ASA Selection A table. Tento okouzlující jídelní servis je vyrobený z vysoce kvalitního kostního porcelánu v čistém a jednoduchém designu. Je proslulý svou odolností, pevností a jemným leskem v průsvitném tónu slonové kosti.

 

Součástí jídelního servisu ASA Selection jsou také hrnky na kávu, šálky na espresso či caffé latté. Tyto oblíbené nápoje si vy i vaši hosté budete moci vychutnat v designových šálcích, čímž umocníte prožitky ze společně strávených chvil.

 

Jednoduché a čisté tvary a určitá strohost dělají výrobky značky ASA Selection nadčasovými, a proto se dobře hodí nejen do současných moderních interiérů. Nakoupit je můžete v eshopu výhradního dovozce do České republiky, na stránkách iFantazie.cz.