Kusové koberce jsou praktickým i designovým doplňkem do každého interiéru. Kobercové předložky jsou vhodné pod konferenční stolek, do jídelny, před postel, nebo do koupelny. Přinášíme vám inspiraci na ty nejhezčí kousky.  

Bytové koberce tlumí hluk, zlepšují akustiku v místnosti a zároveň skvěle tepelně izolují. Zútulněte prostor koberečkem s motivem mandaly, 3D potiskem, nebo s háčkovaným vzorem. Pokud preferujete čistě přírodní materiál, vyzkoušejte koberec z mořské trávy či vlny.

Kruhové koberce mandala

Koupelnová předložka i kobereček v jedinečném designu. Mandala je obrazec, který je v souladu s přírodními zákony a vyvolává pocity harmonie a klidu. Navoďte si doma optimistickou atmosféru ve veselých jemných odstínech. Protiskluzová vrstva zajistí vaše bezpečí na parketové, plovoucí i dlážděné podlaze.

Koberec z mořské trávy 

Hledáte anti alergenní koberec? Zkuste tento z netradičního přírodního materiálu. Kobereček z mořské trávy je krásným, příjemným i praktickým bytovým doplňkem. Údržba povrchu je jednoduchá. Stačí pouze vykartáčovat nebo otřít vlhkým hadříkem.

Háčkované koberce

Originální ručně háčkované koberce jsou příjemné a měkké na dotek. Umístit je můžete do ložnice, dětského nebo obývacího pokoje, ale také na terasu. Pokud hledáte podložku pod houpací lavici a závěsné křeslo, jsou háčkované koberce tím pravým stylovým doplňkem.

Modulární koberce

Koberce ve stylu puzzle si z jednotlivých šestiúhelníku sami poskládáte, a to v jakékoli barevné kombinaci. Přizpůsobí se každému prostoru. K povrchu mají připevněny protiskluzové gumové trojúhelníky, což udržuje jejich stabilitu.