Věříte astrologii? Ať už jste k této vědě skeptičtí nebo na horoskopy skutečně dáte, nechte se inspirovat domy, které jsou speciálně zařízeny pro potřeb jednotlivých znamení.

Vodnář: 20. ledna - 18. února

Ti, kteří se narodili ve znamení Vodnáře, mají tendenci být si svůj domov zařídit tak, aby byl maximálně praktický a pohodlný. Tento elegantní moderní dům je doslova průkopnický a je vybavený nejnovějším bio-metrickým bezpečnostním systémem.

Ryby: 19. února - 20. března

Lidé narození ve znamení ryb často mají umělecké sklony, jsou intuitivní a bývají zasnění. Tento pohádkový dům je pro ně jako stvořený. Bonusem jsou rozsáhlé výhledy na vodu.

Beran: 21. března - 19. dubna

Berani jsou aktivní energické osobnosti a jsou velmi společenští. Doma však tito jedinci vyžadují klid, aby se dobili. Tento klidný dům by pro ně mohl být ideálním útočištěm pro obnovu síly jejich osobnosti.

Býk: 22.dubna- 20. května

Býci se vyznačují tím, že jsou pragmatičtí a zakotvení. To znamená, že je pro ně důležité mít klidné, dobře vybavené místo k žití. Tento praktický, rafinovaný byt s pestrým vybavením je pro ně ideální.

Blíženci: 21. května - 20. června

Lidé, kteří se narodili ve znamení Blíženců, jsou živí a přátelští. Jejich dualistická povaha vyžaduje flexibilní domácí prostor. V tomto velkém domě si jej užijí do sytosti. Dům je vybaven krbem obloženým imitací akátového dřeva, od kterého se snadno dostanou na velkou terasu.

Rak: 21. června - 22. července

Raci milují domácí prostředí snad ze všech namění nejvíce, potřebují pocit bezpečí a klidu. Tito zrozenci oplývají bohatým emocionálním životem, a proto je důležité, aby se mohli vrátit do nějakého klidného a uklidňujícího prostředí, jako je tento blaženě pěkný dům s výhledem na vodu.

Lev 23.7 - 22.8.

Lvi jsou velmi energičtí a dramatičtí lidé, což je často poznat i podle zařízení jejich domovů. Tato luxusní nemovitost je mimo jiné vybavená i vinným sklípkem, kde mohou tito společenští jedinci pořádat své soukromé společenské akce.

Panna: 23. srpna - 22. září

Panny jsou rození perfekcionisté, kteří potřebují žít v dobře organizovaném a nedotčeném prostoru. Co se týká designu, vyhovují jim zemité barvy, které v nich evokují přirozenost a klid. Tento úhledný dům je obklopený zelení a pro Panny je jako stvořený.

Váhy: 23. září - 22. října

O Vahách se všeobecně ví, že jsou nerozhodné a vybavené nebývalým vkusem pro detail. Ve svých obydlích si často potrpí na symetrické vzory a moderní design. No přesvědčte se sami.

Štír: 23. října - 21. listopadu

Štírům se přičítají vlastnosti jako je tajuplnost a odvaha. Nepotrpí si na okázalé a složité dekorace, spíše dají přednost jednoduchým designům. Všechno, co opravdu chtějí, je pohodlný a tichý domov, kde se mohou v klidu odpočívat a rozjímat. Tento vkusný dvojpodlažní rodinný dům zcela odpovídá požadavkům.

Střelec: 22. listopadu - 21. prosince

Střelec nutně potřebuje stabilní domovskou základnu, kam se může vracet z výjezdů do vzdálenějších destinací. Tento moderní dům poskytuje odpočinek od shluku města a je zasazen v přírodním prostředí plném možností k venkovních aktivitám, které dobrodružní střelci přímo milují.

Kozoroh: 22. prosince - 19. ledna

Kozorozi jsou silně sebe-disciplinovaní a tvrdě pracující lidé, ale každou chvíli potřebují, aby se uvolnili. Tento záměrně navržený dům bude apelovat na jejich praktičnost a je také skvělým místem pro relaxaci.