Co si představíte, když se řekne bydlení u vody?

Co třeba nekonečně mnoho hodin strávených relaxací na terase? Jedním slovem ráj? Nádherný výhled každé ráno, každý den?

Ať už je to cokoliv, určitě je to příjemné. Kdo z nás nikdy nesnil o tom, že se bude moci každé ráno probudit a skočit do průzračně čisté vody? Od té doby, co jsme viděli následující fotografie, nemyslíme na nic jiného.

Na světe je nespočet kouzelných míst, která jakoby volala po někom, kdo je osídlí a potěší svou přítomností. Taková místa jsou často ukrytá hluboko v lese, takže nemáme možnost se o nich dozvědět. Asi je to dobře, hned bychom se zamilovali.

Ruku na srdce, kdyby tato pohádková místa byla tolik známá veřejnosti, ztratilia by svůj tajemný a nedotčený půvab.

I přesto se na světě najde pár "šťastlivců", kteří takové místo obývají a žijí si tak svůj velký sen. Jsou obklopeni přírodou a společnost jim dělá především panenská příroda.

Jejich domy jsou často velmi ohleduplně zasazené do okolní přírody a nenarušují tak přirozený ráz místa. Navozují tak pocit, že tam stojí již od nepaměti.

Nejde pouze o domy budované v přírodním a venkovském stylu. Stále častěji se můžeme právě na takovýchto místech setkat s domy, které jsou velmi moderní, nebojím se říct, až stroze vyhlížející. A je pravdou, že právě oni vypadají v kombinaci s přírodou naprosto úchvatně. Není nic proti ničemu, když se snoubí velmi moderní architektura s něčím tak tradičním, jako je právě nedotčená příroda. Jedná se už na první pohled o velmi silnou dvojku, která se nachází v dokonalé souhře.

Díky následující galerii můžete nahlédnout tam, kam by jste se možná jinak nedostali. Na místa, kde žijí lidé, kteří se nebáli splnit si svůj velký sen.


Zdroj: https://cz.pinterest.com/