Hledáte způsob, jak relaxovat, zlepšit své zdraví a zvýšit hodnotu svého domova? Instalace osobní domácí sauny může být dobrým řešením. V dnešní době je sauna vnímána jako wellness trend s různými typy variací, včetně barelových saun, které se používají v lázních i dalších léčebných zařízeních. Švýcarský produktový návrhář Tony Küng ze švýcarské společnosti Küng Sauna navrhl moderní domácí saunu s moderními technologiemi, aby majitelům domů splnil sny. Zakřivený tvar sauny vypadá stylově a pozadu nezůstává ani s praktičností, neboť poskytuje maximální využitelný prostor, zatímco jeho plně prosklená přední strana zlepšuje celkový vzhled.

Tato prefabrikovaná samostatná saunová jednotka může být snadno přemístěna na jakékoli jiné místo, což zanechává tradiční vjem, že sauny musí být umístěny pouze na určitém místě uvnitř domu. Součástí sauny je ohřívač se Küng BIOSA, díky kterému si lze vybrat mezi jemnou bio saunou nebo tradiční finskou saunou.

Výrobce také nabízí širokou škálu možností personalizace saun dle osobních požadavků. Společnost také může přizpůsobit saunu tak, aby se vešla do určitého prostoru, a vybavit ji dalšími doplňky, jako jsou hlasité reproduktory a další ovládací prvky. Saunování má potenciální přínos pro zdraví a je ještě lepší, pokud se z něj těšíte ve svém domově.