Obraz dítěte, zasazené v oblaku mýdlových bublin, inspiroval Lanu Agiyana k vytvoření netradiční dětské postýlky. Postel, kterou vytvořila, není jen futuristická hračka, je to zcela funkční zařízení silně evokující péči o dítě. Můžete s klidem uložit dítě ke spánku a sledovat jej nebo ho hýčkat na polštáři jako na oblaku, prostřednictvím transparentního kočárku. Konstrukce kolébky je stavbou podobná tradiční ruské skleněné hračce zvané „Nevalyashka“. Mírně se houpe na všechny strany, ale vždy se vrátí do vzpřímené polohy díky středové hmotnosti plexiskla. Kolébka je určena pro děti od narození do 5 měsíců po dosažení tohoto věku může být použita jako hračka nebo houpačka.

Kolébka je vyrobena z akrylového plastu, který je široce používán v lékařských přístrojích pro děti. Je lehká, hygienická a snadno omyvatelná. Proti poškrábání, které může poškodit vzhled postýlky a pro snadnější údržbu, je plast ještě pokryt zvláštní inovativní vrstvou. Spolu s estonskou továrnou Nanoformula udělali speciální nano-tech nátěr pro kolébky. Ošetřená plocha na postýlce tím získává lepší optickou průhlednost, odpuzuje nečistoty a lze ji čistit jen suchým hadříkem a to bez použití chemických čistících prostředků. Navíc díky kapalnému polymeru obsaženém v nátěru, se vyplní rýhy, které se tak stávají neviditelnými a chrání povrch proti budoucím škodám. Tento povlak je naprosto bezpečný pro děti, ekologicky šetrný a certifikovaný EU.

Přikrývka je vyrobena z čisté vlny, měkké a teplé. Uvnitř pokrývky je vrstva trupů pohanky. Tato funkce poskytuje dodatečnou podporu matrace, aby byla dostatečně pevná a bezpečná pro novorozence, který leží na bříšku. Náplň z pohankových slupek je ideální povrch pro děti. Je přirozeně antibakteriální, hypoalergenní, antiplísňový, prodyšný, izolační a odporující zápachu. Také stimuluje zdravý krevní oběh. Všechny části kolébky byly navrženy za nízkocennou průmyslovou výrobu.