Pojďte s námi nahlédnout do zákulisí projektu Disney Dream Portraits. Uznávaná fotografka Annie Leibovitz zapojila fantazii a nechala celebrity převtělit do oblíbených postav a scén z Disneyho příběhů.  

Merida

Herečka Jessica Chastain míří na cíl lukem a šípem jako princezna Merida. V pozadí divoká krajina Irska.

Tiana

Výherkyně Academy Award herečka a zpěvačka Jennifer Hudson se setká tváří v tvář s jejím žabím princem jako Tiana z pohádky Princezna a žabák .

Rapunzel

Zpěvačka a herečka Taylor Swift se vtělila do princezny Rapunzel z pohádky Na vlásku a rozpustila svou dlouhou hřívu.

Stopující duchové

Jack Black , Will Ferrell a Jason Segel zazářili jako Phineas , Ezra a Gus , známější  milionům Disney fanoušků jako stopující duchové ve filmu Strašidelný dům.

Kapitán Hook

Herec a komik Russell Brand jako zloduch kapitán Hook z Petera Pana těsně unikl čelisti hladového krokodýla , který ho celá léta pronásledoval.

Peter Pan

Tanečník a herec Mikhail Baryshnikov, modelka Gisele Bundchen a Tina Fey  herečka, komička, scénáristka a producentka, znázorňují kouzelnou scénu z Petera Pana. Sněhurka Olivia Wilde jako zlá královna a tvář Aleca Boldwina v kouzelném zrcadle v pohádce Sněhurka. [gallery]


Nejpamátnější a ikonický obraz světoznámé fotografky Annie Leibovitz  je pravděpodobně portrét Johna Lennona a Yoko Ono, v němž Lennon leží nahý vedle Ono a objímá ji. Fotografie vznikla pro časopis Rolling Stone v roce 1980. Shodou okolností to byl poslední oficiální portrét Johna Lennona, protože ještě téhož dne byl zastřelen. V roce 2005 získala za tuto fotografii ocenění za „nejlepší obal časopisu za posledních 40 let”.