Není nic romantičtějšího než dárek ke svatému Valentýnu, se kterým si dáte vlastní práci. Stačí zapojit fantazii, nebo se inspirovat jedním z těchto nápadů, a originální dárek je na světě.

(Ne)okoukané přáníčko

Stačí papír, tužka nebo fixky, a takové jednoduché přání potěší každého zamilovaného. Vypište se ze svých pocitů, napište báseň, nakreslete obrázek, nebo jen popište, proč a jak moc máte dotyčného rádi. Vyrobte klasické přání, které bude ale neobyčejné, protože bude vlastnoručně vyrobené a potěší nejednu přítelkyni, maminku, babičku, nebo kamarádku.Sladkosti jsou jasná volba

Nic nepotěší víc, než jedlý dárek v podobě sladké sklenice. A navíc, když si s tím dáte trochu práce a sami ho vyrobíte, o to víc dokáže potěšit každé zamilované srdce.

Stačí k tomu jakákoliv čokoláda, nebo bonbony a sklenice, kterou naplníme zvolenými cukrovinkami. Nakonec ji ozdobíme zajímavou, nejlépe červenou, či růžovou mašlí na víčku, nebo si se zdobením sklenice více pohrajeme, podle vlastní fantazie, a skvělý a zároveň chutný dárek je hotový.

Světlo pro všechny zamilované

Žádná dívka, či žena neodmítne svíčku v jakékoliv podobě, a ještě navíc, když to bude vaše vlastnoruční práce.

Stačí vám sklenice, čajová svíčka, a něco na ozdobení. Sklenici lze dozdobit čímkoliv, co máte doma, třeba barvou, mašlí, nebo třpytkami, záleží na každém a jeho vlastních preferencích. Poté jen do hotové sklenice vložte svíčku a dárek je připraven.Pečení z lásky je radost

Ne každého baví vystřihovat, malovat, nebo barvit. Pokud ale i tak stojíte o něco kreativního, zkuste upéct něco dobrého a nejlépe sladkého. Ať už uděláte dort, zákusky, nebo jen klasické palačinky na snídani, ukážete svou lásku a den bude o dost hezčí.

I když nejste rození kuchaři, to nevadí, existuje celá řada receptů, které zvládne opravdu každý. Někdy i to nejjednodušší je to nejlepší.

Co třeba vzít třeba čokoládu, roztopit ji a dát do formiček (ve tvaru srdce) a nechat vychladnout. Nakonec ozdobit čímkoliv, co máte doma a valentýnské bonbony jsou hotovy. Sladké fantazii se meze nekladou. Jen to jen na vás, čím svou drahou polovičku překvapíte. Zkuste být letos originální a vyrobit svůj vlastní dárek. Zapněte svou fantazii a zručnost, a vytvořte nezapomenutelný den zamilovaných.