Někteří lidé se živí tím, že vymýšlejí nejneuvěřitelnější vynálezy, jež nám mají usnadnit život. Poslední dobou jsou hodně v kurzu různí takzvaní chytří pomocníci, díky kterým nemusíme myslet na řadu povinností, když něco potřebujeme, prostě zmáčkneme knoflík a oni vše zařídí bez toho, abychom se museli ještě nějak přičinit a starat. Nadmíru zaneprázdnění či líní jedinci to bezpochyby ocení, lidé bez zdravotních potíží, kteří si ještě najdou čas na zřejmě brzy již překonaný tradiční způsob života, kdy za ně nikdo nic neudělá, jen nevěřícně kroutí hlavou a nechápou, jak si někdo může domů pořizovat hromadu smart elektrospotřebičů, aby si ušetřili pár kroků a chvatů. Každému zkrátka vyhovuje jiný životní styl, ovšem pokud vy patříte mezi nadšence moderních technických výdobytků, měli byste vědět o Brunovi, prvním chytrém odpadkovém koši.

Bruno je kříženec odpadkového koše a vysavače. Když potřebujete něco vyhodit, prostě zamáváte nad víkem chytrého odpaďáku a on se sám otevře. To je velmi výhodné v případě, kdy máte zrovna plné ruce a skutečně nepotřebujete, aby se vám při manipulaci s víkem koše odpadky rozutíkaly. Automatické otevírání koše se hodí i vždy jindy: neušpiníte se ani vy ani víko. Pokud jde o Brunovy vysavačové atributy, bohužel vám nebude sám jezdit po kuchyni a vysávat prach, chlupy a drobky, ale když je nametete před něj, senzory zaznamenají nametený nepořádek a Bruno ho slupne.

960px_image_vacuum

Odpad se v Brunovi hromadí v padesátilitrových sáčcích, obyčejných i značkových, které lze pořídit za cenu standardních. Náhradní sáčky jsou uloženy v přihrádce uvnitř koše, takže není potřeba je v případě potřeby hledat. A když dojdou? Chytrý Bruno myslí za vás a díky speciální aplikaci vás upozorní na blížící se konec zásob. Jediným stisknutím knoflíku si můžete nové objednat. Bruno si ohlídá také to, aby nepřetékal a hlásí vám, kdy je potřeba ho vynést.

Bruno je k dostání v pěti různých barvách a jeho zaváděcí cena začíná na 139 dolarech.

bruno-garbage-can-970x0