Vánoce už máme za sebou a tradičně nás čekají silvestrovské oslavy. Dobrodružným povahám pobyt doma nebo rozjařené noční podniky nevyhovují, a tak vyráží na cesty daleko od hranic naší vlasti. Pokud hledáte originální ubytování, Airbnb vás určitě nezklame, pojďme se podívat, jaké lahůdky vám tento oblíbený web může nabídnout.


Lanovkový resort ve francouzském Courchevel

Rádi byste strávili Silvestra ve vzduchu? Žádný problém! Podaří se vám to v luxusně zařízené lanovce, která vás vyveze do neuvěřitelných 2740 metrů nad mořem. No není to pohádka?


Pojízdný přívěs

Nový rok  můžete strávit také uvnitř malého mobilního domu tzv. Kinetohaus, který si lze pronajmout na Airbnb. Tahle jízda se bude líbit zkušeným cestovatelům a dobrodružným povahám. Zkusili byste to i vy?


Rondolino Residence

Pokud byste zavítali do slunné Kalifornie a chtěli si užít opravdový luxus, doporučujeme Rondolino Residence. V rámci pobytu je zahrnut také pronájem Audi R8, se kterou aw můžete projet známým Údolím smrti. Noc pak strávíte v přepychově zařízeném příbytku.


Podvodní ložnice mezi žraloky

Vskutku originální ložnice je speciálně navržena tak, aby ochránila hosty před 3000000 litry vody a 35 nebezpečnými rybami tlustou skleněnou stěnou. Je to ideální místo, jak poznat skutečný podmořský život ze všech stran.


Old Stone Tower

Chorvatské městečko Hvar asi není třeba představovat. V létě žije turistickým ruchem, v zimě je poněkud klidnější. Láká vás přespat ve starobylém obydlí? Stará kamenná věž Ruina di Molino a Vento z roku 1761 vám nabídne výhled na moře i příjemný pobyt s příchutí dob dávno zapomenutých.


Kam vyrazíte slavit Silvestra vy?