Letní líčení by mělo být lehké a přirozené.  Skvělým každodenním základem je hydratační krém, UV ochrana a vyživující podkladový make-up nebo korektor. Poradíme vám, jak si i během horkého léta udržet krásné a svěží líčení.

Během letních měsíců vyzkoušejte voděodolné verze svých oblíbených produktů a cestovní balení kosmetiky nejen na výlet. Kapesní verze můžete mít po ruce ve své kabelce po celé léto. Aby vám make-up vydržel po celý den, stačí dodržovat pár základních pravidel.

Začněte hydratačním krémem

Přirozené líčení začíná od správné péče. Předejděte suché a šupinaté pokožce a naneste každé ráno hydratační pleťový krém. Mezi základní aktivní látky, které byste v krému měli najít, patří kyselina Hyaluronová. 

Druhá vrstva opalovacího krému a UV ochrany

Kromě hydratace pokožky se ujistěte, že je vaše pleť chráněná také přes Sluncem. Pokud chcete obsah své kosmetické taštičky co nejvíce zredukovat, vyzkoušejte pleťový krém, který už v sobě ochranný faktor obsahuje. Jemné složení těchto krémů je navíc určené všem typům pleti.

Investujte do základového make-upu

Minerální základový make-up skryje všechny nedokonalosti pleti. Nejen řasenku, ale také makeup můžete pořídit ve voděodolné variantě. Pokud se chystáte na delší dovolenou, investice nebudete litovat.

Bronzer

Sluneční paprsky v pouzdře. Pokud chcete pouze sjednotit odstín opálení, naneste bronzový pudr v malém množství na celou tvář. Pomocí štětce si můžete také zvýraznit kontury obličeje.

Fixační sprej

Fixaci make-upu na dlouhé hodiny zajistí fixační spreje. Zamezují rozmazávání a blednutí líčidel a zanechávají tvář bez lesku. Pokud se líčíte na celodenní oslavu, použijte přípravek mezi jednotlivými vrstvami líčení. Bezchybný vzhled vám tak vydrží ještě déle.