V dnešní recenzi si posvítíme na Vitallio Hairboost intenzivní vlasovou výživu s opravu zajímavým složením, který vyživovuje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání. Jaké jsou jeho účinky, výhody, nevýhody, cena a jak produkt obstojí pod našim drobnohledem? Pokračujte ve čtení a dozvíte se, proč by byl doplněk vhodný i pro vaše vlasy.

V článku se dozvíte

Vzpruha pro vaše vlasy

Intenzivní výživa vlasů v podobě doplňku stravy Vitallio Hairboost dodá zaručenou péči a kvalitu vašim vlasům. Doplněk stravy od značky Luvené obsahuje kapsle s vysokým obsahem aktivních látek na podporu růstu vlasů a jejich zdravého vzhledu. Obsahuje látky jako je astaxanthin, biotin, kyselina hyaluronová, zinek a mnoho dalších. Jedná se o komplexní soubor látek ve vysokém koncentraci, které pronikají přesně tam, kam je potřeba. Antioxidační látka astaxanthin pomáhá posilovat vlasové kořeny, a tudíž účinně bojuje s vypadáváním. Jedná se o přírodní barvivo, které se získává z ryb nebo rostlin. Tato blahodárná látka má příznivý vliv na celé lidské tělo a bojuje proti volným radikálům. Další cennou látkou je například extrakt z přesličky polní, jež je v kosmetice známá jako přírodní náhrada silikonu. Má protizánětlivé účinky, které ocení zdravá pokožka hlavy.

Očekávání

Produkt Vitallio Hairboost jsem si vybrala právě kvůli komplexní péči o vlasy, kterou jsem věděla, že moje vlasy nutně potřebují. Po zakoupení produktu jsem byla zvědavá, jestli se dostaví nějaké viditelné výsledky. Vitallio Hairboost mě zaujal hlavně díky velkému množství obsažených aktivních látek. Jelikož jsem už za svůj život vyzkoušela řadu různých doplňků stravy pro podporu růstu vlasů, a to mnohdy bez výsledku, byla jsem z počátku k doplňku Vitallio Hairboost skeptická. Moje vlasy byly jemné, ale také dlouhodobě mastné a řídké, a tak jsem pátrala po něčem, co je posilní a oživí. Doufala jsem, že tyto kapsle mi se všemi zmíněnými problémy pomohou a budu mít nakonec zdravé a pevné vlasy.

Jak přípravek Vitallio Hairboost užívat

Užívání je jednoduché. Přípravek je v podobě tobolek doporučeno užívat každý den 1 tobolku dlouhodobě (alespoň 1 měsíc) a zapít dostatečným množstvím vody. V případě potřeby lze první týden užívat až 2 tobolky denně pro ještě rychlejší nástup účinku.

Shrnutí redakce:

Vitallio je komplexní doplněk stravy pro muže i ženy, který napomáhá růstu vlasů, podporuje vlasové kořeny, optimalizuje zdraví vlasové pokožky, zvyšuje hustotu vlasů, ale také zabraňuje jejich vypadávání. Antioxidanty nebo vitamíny skupiny B také pomáhají s kvalitou vlasů, například v podobě roztřepených konečků nebo krepatých vlasů bez lesku. Snadné užívání kapslí a vysoká vstřebatelnost látek zajistí dostatek potřebných vitamínů v těle a zdraví celého organismu. Při pravidelném užívání lze vidět první výsledky již po několika týdnech. Vyzkoušejte vlasovou výživu Vitallio Hairboost i vy těšte se z krásných a pevných vlasů.

Hodnocení

Jak jsem popsala výše, výrobek jsem si vybrala kvůli mé dlouhodobě zhoršené kvalitě vlasů. Už po 14 dnech užívání jsem viděla, jak moje vlasy pomalu zesilují a po prvním měsíci mi vlasy začaly chválit i lidé z mého okolí. To, že rozdíl nevidím jen já, pro mě byla asi největší zpětná vazba.

Moc mi vyhovuje, že doplněk stravy je ve formě kapsle, která je velmi praktická i během cestování. Kapsli jednoduše spolknu ráno a večer a dál už nemusím nic řešit. Je mi taky velmi sympatické, že v doplňku stravy je obsaženo velké množství aktivních látek, vitamínů a antioxidantů, díky kterým se také zlepšil stav mojí pleti a nehtů.

Jako vedlejší pozitivní efekt vidím i tom, že se mi lépe usíná a během dne mám více energie. Kromě praktických kapslí se mi ale líbí také krásné balení, které oproti běžným doplňkům stravy působí luxusně. Za sebe tedy můžu doplněk stravy Vitallio Hairboost doporučit všema deseti.

 • Poměr ceny a kvality8,5
 • Jak funguje9,5
 • Složení10

Výhody

 • jednoduché dávkování
 • skladné balení i na cesty
 • složení vhodné pro ženy i pro muže
 • bez alergenů
 • 19 prospěšných vitamínů a minerálů
 • rychle viditelné výsledky
 • výrazné zlepšení kvality vlasů
 • další pozitivní efekty (kvalita nehtů, více energie)

Nevýhody

 • zatím jsem žádné nezpozorovala