Bez ohledu na věk má každý právo na zdravé spaní, zejména malé děti. Dítě většinu času prospí a je velmi důležité, aby rodiče vybrali kvalitní postýlku, která bude pohodlná, bezpečná a bude se s ní snadno manipulovat. Dětské postýlky jsou velmi praktické pro zajištění kvalitního spánku. K dispozici je velký výběr postýlek různých stylů a vychytávek, které uspokojí potřeby dítěte. Vybírat lze z různých velikostí, tvarů a materiálů od kovových, dřevěných až po plastové, přenosné nebo klasické, které všichni dobře známe.

Podívejte se na pět variací nejpopulárnějších dětských postýlek:

1. Bubble :

Tento transparentní kus navrhla a vytvořila Lana Agiyan . Při pohledu na spící miminko vás nejspíše napadne, zda se nedíváte na nějaké vesmírné dítě spící v bublině. Postýlka je vyrobena pro houpání. Vzhledem k vyváženému dnu a nízkému těžišti nehrozí převrácení. Tato “bublina” se snadno udržuje, a když miminko vyroste, lze ji využít jako kontejner na hračky.

2. Bean:

Postýlka ve tvaru fazole umožňuje cirkulaci vzduchu a díky nastavitelné výšce roštu šetří záda maminek. K dispozici je v devíti barvách a řada Bean zahrnuje šatní skříň a přebalovací pult.

3. Vetro postýlka :

Nejnovější Vetro postýlka byla vyrobena z recyklovaného materiálu s nastavitelnou výškou matrace. Díky tomu ji využijí i batolata a budou se cítit, jako by podřimovala na obláčku.

4. Pod:

Tato super cool postýlka byla vyrobena australskou společností Ubabub. Je moderní, šetrná k životnímu prostředí a bezpečná.  Děti v ní snadno usnou . V současné době jsou tyto postýlky k dispozici pouze v Austrálii, ale brzy se budou prodávat i v dalších zemích.

5. Dětská Suommo Dodo :

Tato postýlka má podobu lůna a zcela jistě upoutá pozornost každého v místnosti.

Dětské postýlky jsou nezbytné z toho důvodu, že nabízejí bezpečné prostředí pro vaše děti  ve chvílích, kdy je nemůžete držet v náručí. Proto byste výběr postýlek neměl podcenit.