Zahradní lehátka jsou jedním z nejvíce žádaných a oblíbených prvků ve venkovním prostoru. Představte si ideální odpočinkový den na slunci, když si můžete bez starostí lehnout a vychutnávat si klid a pohodu. Takové pohodlné lehátko promění vaši zahradu v příjemné útočiště, ale také vám poskytne prostor pro relaxaci a regeneraci. V tomto článku vám nabídneme 7 možných zahradních lehátek, jejich výhody a styly, které vám pomohou vybrat ten nejlepší model pro váš balkon či zahradu.

1. místo

Zahradní lehátko se slunečníkem

Toto lehátko v moderním designu vás určitě nadchne, a to v mnoha ohledech. Výhodou je stabilní konstrukce, která je odolná proti nepříznivým vlivům počasí, ale která také poskytuje dlouhou životnost. Lehátko dále nabízí pohodlí při ležení, a to díky měkkému polstrování a opěrce hlavy. Díky speciálnímu zahnutému tvaru se v něm můžete také lehce pohoupat a užít si tak maximální relaxaci. Součástí je také velký slunečník, jenž má nastavitelnou polohu, a který vám poskytne ochranu proti svitu do očí. Můžete tak nerušeně odpočívat a užívat si pohodové chvilky na terase či na zahradě.

Zobrazit ceny a podrobnosti
2. místo

Zahradní lehátko se stříškou

Zahradní lehátko se stříškou je vysoce kvalitní a praktické lehátko, které přinese do vaší zahrady pravou letní pohodu. Jeho konstrukce z oceli je vyplněna lehkou a odolnou látkou, což zajišťuje pohodlné posezení. Lehátko je polohovací a skládací, což vám usnadní jeho manipulaci a skladování. Stříška poskytuje ochranu před slunečními paprsky, ale snadno ji také nastavíte či zcela sklopíte, čímž si můžete vychutnat opalování. Lehátko poskytuje nosnost až 110 kg a je ideální volbou pro venkovní prostory, ať už na terasu či na zahradu.

Zobrazit ceny a podrobnosti
3. místo

Zahradní lehátko s opěrkami - šedé plátno

Praktické a pohodlné lehátko je ideální pro odpočinek na zahradě, ale snadno ho převezete třeba i na dovolenou na pláž, protože je lehké a snadno se rozkládá a přenáší. Zároveň má ale pevnou konstrukci vyrobenou s dubového dřeva. Polohu lehátka lze pohodlně upravovat dle vašich požadavků. K dispozici jsou celkem tři různé možnosti nastavení. Sedadlo z plátna je vyrobeno z unikátního materiálu, který je odolný a současně prodyšný. Zvládne i sezení v mokrých plavkách.

Zobrazit ceny a podrobnosti
4. místo

Zahradní moderní houpací lehátko

Jedná se o originální a netypický model zahradního lehátka, které si oblíbíte. Inovativní konstrukce umožňuje pohyb ve formě houpání a kývání. Rám je vyroben z práškově lakované oceli a povrch pro ležení je z materiálu nepropustného pro vodu. Díky tomu je lehátko odolné vůči nepříznivým podmínkám počasí. Měkké opěrky hlavy vám zajistí pohodlí během odpočinku. Inovativní konstrukce tohoto lehátka vám poskytne pohodlný a relaxační zážitek, zatímco jeho robustní materiály a skladnost zajistí praktické využití a snadné uložení.

Zobrazit ceny a podrobnosti
5. místo

Zahradní lehátko se stříškou a opěrkami

Houpací zahradní lehátko je designovým doplňkem, který nemůže chybět na vaší zahradě. Jeho potah je vyroben z voděodolného materiálu, což je obzvláště výhodné, když se třeba chcete pohodlně usadit na lehátko po koupání v bazénu či zahradní sprše. Lehátko je vybaveno polštářky, které ještě zvýší vaše pohodlí. Jeho anatomický tvar a pevná konstrukce vám umožní snadné a příjemné houpání. Navíc je dlouhé a široké tak akorát, aby se na něj pohodlně vešly dvě osoby. Kolečka na lehátku usnadní přesun z místa na místo. Kromě toho je vybaveno stříškou, která vám zajistí ochranu proti nepříjemnému oslnění sluncem. Zahradní lehátko spojuje stylový design, komfort a praktičnost pro dokonalou relaxaci na vaší zahradě.

Zobrazit ceny a podrobnosti
6. místo

Zahradní lehátko na kolečkách se stříškou

Toto lehátko se stínidlem je ideálním společníkem pro vaše odpočinkové aktivity. Tento model je vybaven koly pro snadné přemístění. Pevný kovový rám je stabilní i při plně rozloženém opěradle. Můžete si nastavit polohu vleže a vychutnat si maximální pohodlí během odpočinku. Součástí je i pohodlná opěrka hlavy, která zajišťuje správnou polohu krku. Lehátko snadno složíte a uložíte, takže vám ušetří i spoustu místa. Protiskluzové podložky na rámu zvyšují stabilitu a chrání terasové desky před poškrábáním podlahy. Lehátko je vybaveno nastavitelným stínidlem, které poskytuje ochranu před sluncem a zajišťuje příjemný stín.Zobrazit ceny a podrobnosti
7. místo

Zahradní houpací lehátko

Zahradní houpací lehátko se stane oblíbeným místem pro opalování, spánek nebo čtení dobré knihy. Toto ergonomicky tvarované lehátko má boční držáky, které slouží jako praktické odkládací místa pro osobní věci či nápoje. Za zmínku stojí velká plocha na ležení, která poskytne dostatek místa pro dvě osoby. Výhodou je prodyšný textilní materiál a velká odolná střecha, která vám zajistí ochranu silným sluncem. Pevná konstrukce z kvalitních ocelových trubek s práškovým povrchem je stabilní a odolná vůči rzi, což umožňuje venkovní použití.

Zobrazit ceny a podrobnosti