Zahradní houpačky a sítě přinášejí do našich zahrad a teras nekonečné množství radosti a relaxace. Bez ohledu na to, zda si přejete odpočinout na houpačce s knihou v ruce, nebo se v závěsné síti uvelebit a pozorovat zvířata a přírodu, takové vybavení je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek na čerstvém vzduchu. V tomto článku vám představíme top zahradní houpačky a sítě, které vynikají svým designem, pohodlím a kvalitou. Připravte se na inspiraci a objevení nejlepších možností pro vaši zahradu!

1. místo

Černá závěsná houpačka

Závěsné křeslo nabízí nejen moderní design, ale hlavně stabilní a pohodlnou konstrukci. Je vyrobeno z Materiálů vysoké kvality a je odolný vůči lehkým výkyvům počasí. Tmavý odstín křesla je nejen příjemný pro oči, ale také se ho sladíte s dalšími dekoracemi v exteriéru či interiéru. Křeslo snadno upevníte pomocí jednobodového nebo dvoubodového způsobu upevnění. Sedák ale není součástí modelu. Závěsné křeslo od je elegantní a stylové, a jeho solidní a stabilní konstrukce je skvělou volbou pro váš kvalitní odpočinek.

Více informací o závěsné houpačce
2. místo

Závěsná houpačka

Jestliže toužíte po příjemném a uklidňujícím pohupování, ale nemáte dostatek prostor ani možností budovat na zahradě či v interiéru náročné konstrukce, potěší vás tato jednoduchá, a přitom pohodlná houpačka. Jejími výhodami je, že je snadno pratelná, a navíc ji můžete zavěsit skutečně kdekoliv. Je ideální především pro jaro a léto, ať už doma na balkon, na zahradu nebo i na chatu. Tvoří ji jen lehká závěsná konstrukce a plátno. Textilní materiál je měkký a vystlaný v oblasti zádové opěrky i sedadla, díky čemuž si užijete dostatek komfortu.


Více informací o závěsné houpačce
3. místo

Šedá závěsná síť

Tato houpací síť není klasického vzhledu, na jakou jste možná zvyklí. Je vytvořena tak, aby na ní mohly pohodlně odpočívat dvě osoby. Můžete si tak ve dvou zdřímnout, užít čtení knihy nebo jen tak ležet a koukat na oblohu. Navíc je vyrobena z prodyšného a příjemného materiálu. Součástí jsou pohodlné polštářky, které ještě zvýší komfort při ležení. Je vhodná na zahradu i terasu. Nabízí nejen hezký vzhled, ale i stabilní uchycení. Snadno ji zavěsíte z obou stran a užijete si ničím nerušený relax.

Více informací o houpací síti
4. místo

Houpací síť na stojanu

Na takové síti si užijete spoustu nerušeného odpočinku. Tato volně stojící houpací síť je složena z pevného ocelového rámu, který poskytuje stabilní a bezpečný stoj. Uprostřed rámu se nacházejí ocelové vzpěry s kruhovými konci, které zajišťují pevné a stabilní podpěry na obou stranách rámu. Napnutá tkaninová síť s velkou plochou pak vytváří hodně prostoru pro ležení, třeba i pro odpočinek s partnerem ve dvou. Navíc je vyrobena z odolného a snadno omyvatelného materiálu, což znamená, že ji můžete využívat po celé léto.

Více informací o houpací síti
5. místo

Černé závěsné dvojkřeslo

Originální a elegantní křeslo vám bude každý závidět. Je vyrobeno z technorattanu a určeno k využití i pro 2 osoby. Křeslo je závěsné na vlastním držáku a je odolné vůči povětrnostním vlivům jako je déšť, ale i slunce. Koš se snadno čistí a snadno se připevňuje. Ocelová konstrukce je nejen kvalitní, ale také pevná a bezpečná. Houpání v takovém křesle vás krásně ukolébá ke spánku, třeba ve stínu stromu či na terase.


Více informací o houpacím dvojkřesle
6. místo

Zahradní houpací síť s moskytiérou

Tato houpací síť je nejen elegantní, ale především praktická. Zajistí vám ideální odpočinek, který v létě nenaruší sluneční paprsky ani otravný hmyz. Na horní části je stříška a kolem je moskytiéra, která má jednoduché zapínání na zip, můžete ji celou zavřít i otevřít, ale také zcela odejmout. Součástí je i polštář, který vám zajistí ještě větší pohodlí. Houpačka je zavěšená řetězy na pevnou část konstrukce. Vše je odolné, pevné a bezpečné.

Více informací o houpací síti
7. místo

Závěsné houpací lehátko

Toto závěsné lehátko je vhodné do exteriéru i interiéru, ať už si ho zavěsíte do obýváku nebo na terasu. Jedná se o práci české designérky, která vymyslela originální a zajímavý vzhled, který se vám neokouká. Lehátko je z kvalitní lakované oceli, dubu a zavěšuje se na polyamidová lana. Unese až 200 kg, takže ho může využívat i více členů rodiny. Matrace se vyrábí z kvalitní španělské látky Aqua Clean, odolné vůči oděrům, a navíc velmi příjemné na dotek. Výplň tvoří masážní certifikované míčky, které podporují celkový zdravý stav těla a prokazatelně uvolňují svalstvo. Lehátko je skvělé ve všech směrech.

Více informací o houpacím lehátku