V dnešní době trávíme stále více času u počítače, a proto je důležité, abychom se při tomto sedavém způsobu života cítili pohodlně a zároveň si užívali maximálního komfortu. Herní židle se staly v poslední době velmi populární a není se čemu divit. Nejenže jsou vyvinuty s ohledem na ergonomii a pohodlí, ale také nabízejí různé vychytávky pro ještě lepší herní zážitek. Pokud zrovna vybíráte herní židli, tento článek by vám neměl uniknout. Na trhu jsme vybrali pět židlí a porovnali mezi sebou.

1. místo

Herní židle DEMON

Na první pohled vás určitě zaujme moderní a stylový vzhled křesla. Design je inspirovaný závodními sedadly, ale má jednu zajímavost, protože celé křeslo je obloženo programovatelnými LED světly. Dále má k dispozici nastavitelné opěrky paží a posuvné opěrky hlavy a zad. Potah je dokonce vyrobený z moderní a praktické ekokožešiny, dále má nastavitelnou výšku sedu, posuvné polštářky jako opěrky hlavy a zad, ale i možnost naklonění zádové opěrky. Tohle křeslo si nastavíte podle svých preferencí a zajistí vám maximální pohodlí po celou dobu hraní her až na několik hodin.


Více informací o herní židli
2. místo

Herní židle DIABLO

Herní židle přináší originální barevný design. Také je inspirovaná virtuální realitou a nabízí nejvyšší standardy zpracování, bezpečnosti a komfortu. Čalounění je z velmi odolné umělé kůže, která je nejen příjemná na dotek, ale také zaručuje dlouhou životnost. Herní židle je vybavena inovativní technikou, která tvoří ideální oporu pro celou páteř, ale také zaručuje pohodlí. Také má tvarovaný záhlavní a bederní polštářek, který podporuje ergonomickou pozici u počítače. Nastavitelné loketní opěrky pomáhají odlehčit ramena, předloktí a zápěstí. Tento model je nejen pohodlný, ale také vyniká originálním stylem, robustním tělem a hladkým čalouněním.
Více informací o herní židli
3. místo

Herní židle PLAY

Další herní židle jasně ukazuje, že černo-červená kombinace je velmi oblíbená. Tento model navíc poskytuje vysokou úroveň pohodlí. Sedák je čalouněný pěnou s vysokou hustotou. Díky silnému polstrování sedáku a podnožky je tato židle výjimečně pohodlná. Bederní opěrka a opěrka hlavy jsou nastavitelné, takže uleví vašemu krku a zádům. Područky se pohybují v souladu s opěradlem a pohodlně podpírají vaše ruce. Materiál sedadla je vyroben z měkké, snadno omyvatelné imitace kůže. Až budete po hodinách sezení unavení, vysuňte podnožku, dejte si nohy nahoru, nakloňte otočné křeslo dozadu a relaxujte. Tato herní židle se přizpůsobí každé situaci, takže můžete pracovat, hrát ale i odpočívat podle libosti.

Více informací o herní židli
4. místo

Herní židle VERK

Ať už budete hrát hry nebo sledovat filmy, tato židle vám zajistí ergonomickou oporu a dostatečné pohodlí. Herní židle je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, odolné konstrukce a skvělého zpracování, což vám zajistí dlouhou životnost. Pohodlné sedadlo lemované prodyšnou silnou látkou s vložkami z ekologické kůže poskytuje nejvyšší komfort používání. Důležité je, že je vybavena dvěma polštáři, jedním pod hlavu pro správné polohování krku a druhým bederním pro snížení zátěže páteře. Také má nastavitelný sklon, který umožňuje zvolit a upravit vhodnou polohu těla během používání. Područky umožňují pohodlné opření rukou a snížení zátěže na ramena a páteř. Dále je vybavena kolečky, které zajišťují lehký a tichý pohyb a nepoškrábou podlahu.

Více informací o herní židli
5. místo

Herní židle COBRA

Tahle židle se vám určitě zalíbí, protože myslí na ergonomii a maximální pohodlí každého hráče. Vysoce pružná pěnová výplň v opěradle a sedáku nedeformuje páteř, naopak navozuje pocit uvolnění a nabízí oporu pro každou část těla i během několikahodinového trávení času u monitoru. Potah je dokonale prodyšný, velmi pohodlný a snadno se čistí, což určitě oceníte. Židle celkově nabízí různá nastavení pro maximální pohodlí, včetně područek, výšky sedadla a sklonu opěradla podle vašich potřeb. Kolečka jsou vytvořena tak, aby maximálně redukovala hluk během pohybu křesla a zvyšovala odolnost proti odření.

Více informací o herní židli

Jestli nyní hledáte spíše pohodlnou pracovní židli do kanceláře či na home office, podívejte se na článek TOP 5 kancelářských židlí.