Norský designový dům se nese v krémových světlých tónech. Monochromatická volba barev neobsahuje černé odstíny, a prostor tak působí pohádkově a vzdušně. Interiér domu Sandry je mixem skandinávského stylu s minimalismem. Doplňky do prostoru vnáší ženskost a eleganci, stejně jako klid a pohodu. Pojďme se podívat blíže na tipy a kombinace, jež vedou k dokonale estetickému domovu.

Jemné vybavení obývacího pokoje je vydekorováno krémovým odstínem. Měkkou minimalistickou sedačku doplňuje béžový koberec a stejnobarevné polštáře. Celá místnost je zalitá slunečními paprsky, prostupující přes jemné bílé závěsy, které světlo ještě více rozprostírají. Jemnou a měkkou náladu ozvláštňuje geometrický televizní stolek z mramoru. Jeho odstín je světlý, a tak ladí k okolnímu nábytku. Na stolku vidíme minimalistické dekorace jako vázu s čerstvými květinami nebo svícen, jenž dodávají místnosti hravost a originalitu, stejně jako několik obrazů na stěně.

Obývací pokoj není jedinou místností, kam proudí sluneční paprsky. Nádherné množství světla čaruje i v jídelně, kde vytváří dechberoucí atmosféru. Vidíme zde nenásilné propojení dřeva a kovu, kdy dřevo interiér zjemňuje a dodává hřejivou atmosféru. Kov, použitý u nohou jídelních židlí nebo například u lustru, přináší eleganci a nadčasovost. Materiály tvoří vzájemnou symbiózu a jedinečný vzhled. Dekorace v bílé barvě a skleněné materiály dodávají interiéru jídelny ještě větší dávku harmonie a jemnosti.

Čím jiným zahřát norskou domácnost, než pravým krbem na dřevo. Sandra zvolila moderní krb, jenž nechala umístit do obývacího pokoje, kde se může těšit z jeho hřejivé atmosféry a pocitu pohodlí. Prosklené stěny krbu zajišťují viditelnost hned z několika stran.

Minimalistická bílá kuchyně se pyšní velkými okny do zahrady. Díky dostatku denního světla a bílé barvy působí vzdušně a prostorně. Moderní pojetí kuchyně vyniká jednolitými kuchyňskými skříňkami se zapuštěnými úchytkami. Stejnobarevná pracovní deska spojuje kuchyni v jeden celek. Čistý bílý prostor je jednoduchý na údržbu a dohromady se světlou dřevěnou podlahou definuje skandinávský styl. Sandřina volba černého dřezu zajišťuje elegantní a moderní vzhled. Ke dřezu ladí černé okenní rámy nebo kovové dekorace a polička na zdi. Už chybí jen opojná vůně připravovaného jídla.

Určitě jste si všimli, že dům působí luxusně a esteticky zajímavě, i když je jeho vybavení minimalistické. Hlavním důvodem je použití kvalitních materiálů. Interiér domu Sandry spojuje jednolitá dřevěná podlaha ve světlé barvě, jež celý dům spojuje a zajišťuje příjemné teplé zázemí. Stěnu průchozí chodby tvoří dřevěné laťky, které jsou v posledních letech moderní, a není divu – ozvláštní jakoukoliv stěnu o nekonvenční prvek.

Útulná ložnice vybízí ke kvalitnímu odpočinku. Ničím nerušené prostředí je vytvářeno útulnými dekoracemi a krémovým barevným provedením. Hlavním výrazovým bodem je čalouněná postel světle šedé barvy, doplněná o minimalistické lampy visící ze stropu. Mramorové noční stolky s kovovými černými podnožemi skromný prostor odlehčují a zvolené dekorace zase dotváří atmosféru.

Minimalistická funkční koupelna svým vzhledem jen tak neomrzí. Základní použití kontrastních barev černé a béžové spolu se zvolenými materiály působí industriálně a moderně. Jednoduchá skleněná stěna u sprchového koutu prostor nerozbíjí a nenarušuje jeho atmosféru. Osvětlení u kruhového zrcadla dodává efekt profesionálního koupelnového studia.

Sandřin interiér domu má klidnou jemnou atmosféru. Elegantní minimalistické doplňky tuto náladu podporují a dodávají jí ženskost a luxus. V domě se hojně vyskytuje prvek mramoru, jenž vidíme například u stolků nebo dekorací. Pro zachování přívětivé atmosféry se dekorace vyznačují zaoblenými tvary, které vidíme u zrcadel, svícnů nebo osvětlení. Designové vázy a svícny obohacují prostor o autentické prvky.

V neposlední řadě se můžeme kochat dokonalou terasou ideální k zahradním oslavám a času s přáteli nebo rodinou. Pod bílým baldachýnem je umístěna rozlehlá šedá pohovka se středovým krbem. S výhledem na norskou krajinu se každé posezení stane jedinečným.