Domov Séverine oplývá radostnou atmosférou. Je vidět, že je zde vítaná přátelská atmosféra a plno dekorací. Interiér dnešního bytu je zahalen do světlých a zářivých barev, obohacen o kvalitní dřevěný nábytek. Skromná rozloha interiéru, použitím zářivých barev a velkých oken, působí prostorně a hravě. Pojďte nahlédnout do interiéru, kam pronikají sluneční paprsky v jakoukoliv denní dobu a halí tak prostor teplem a dokonalou atmosférou.

Zdi obývacího pokoje nejsou pravoúhlé, ale mají zde stěnu navíc, která tvoří tvar jakéhosi polygonu. Tato prostřední zeď je obohacena o okno, které přivádí do místnosti velké množství světla až do odpoledních hodin. Vybavení obývacího pokoje se nese v bohémském stylu. Jemné obrazy v pastelových barvách svými geometrickými tvary ladí se vzorem na koberci, jenž připomíná kresbu v písku. Hnědá ratanová skříňka dotváří celý prostor a přináší kapku tropické nálady, tak typickou pro bohémský styl. V celé místnosti jsou zvoleny převážně světlé a pastelové barvy pro zajištění co největšího prosvětlení.

Jistě jste si všimli zajímavého geometrického prvku, jenž se nachází v kuchyni. Tvoří jej dřevěné laťky, připomínající svým tvarem pavoučí síť. Kuchyně je díky tomu více otevřená směrem do chodby, kam přivádí světlo. Tento dřevěný prvek skvěle ladí s pracovní deskou ve stejné barvě, doplněnou o bílá dvířka skříněk. Geometrických prvků si v domácnosti Séverine můžeme všimnout hned na několika místech, ať už se jedná o lustry nebo stěnu z dřevěných latěk. Celý interiér proto působí vzdušně a interaktivně.

Extravagantní kovový lustr na první pohled přiláká zájem každého návštěvníka. Jeho asymetrický vzhled v nadrozměrné velikosti vytváří i zajímavé stíny na zdech. Materiál kovu v černé barvě elegantně dotváří jídelní prostor zahalený do dřevěného vybavení. Akcent černé barvy působí moderně a v přítomnosti světlého dekoru na sebe poutá pozornost.

Jemná světlá ložnice svým dekorem přirozeně navazuje na ostatní pokoje domácnosti. Přírodní dřevěné dekorace v bohémském stylu přináší do místnosti přátelskou a radostnou atmosféru. Všimněme si téměř identického lustru, avšak ve zmenšené variantě. Zkosená zeď s jemnou světlou tapetou navozuje příjemný pocit bezpečí a ničím nerušený spánek. Malý ratanový toaletní stolek posouvá pokoj na něco víc než jen ložnici a společně s ratanovým zrcadlem ve tvaru slunce láká k ranní a večerní péči o sebe sama.

Pokojíček ve stylu džungle potěší dceru i syna. Neutrální barvy cihlové a zelené dodávají šťávu a hravost pro probuzení dětské fantazie. I zde můžeme vidět ratanové dekorace, vytvářející bohémský styl, který se k tématu džungle skvěle hodí. Dřevěný světlý nábytek tvoří neutrální základ a díky své kvalitě vydrží i desítky let. Tropická tapeta působí interaktivně, a dítěti tak dodává podněty k objevování. Hravá patrová postel se skluzavkou nabízí prostor k vytvoření tajné skrýše nebo místa k odpočinku.

Minimalistická designová koupelna obsahuje prvky, které jsme v bytě Séverine mohli již několikrát spatřit. Stěna z dřevěných latěk je oblíbeným prvkem, který se vyskytuje v nespočtu domácností. Spojení dřeva a kovu funguje stále stejně dobře. Protože je místnost menší, prosklený sprchový kout se zdá být ideální volbou. Prostor zbytečně nerozděluje, a naopak jej opticky zvětšuje. Dřevěná skříňka pod umyvadlem ladí s laťkovou stěnou a bílým umyvadlem.

Druhá koupelna je vytvořena převážně pro relaxaci a odpočinek po náročném a dlouhém dni. Můžeme zde vidět prvek dřevěných geometrických prken, který známe z kuchyně. I zde se objevuje designový lustr, kterého jsme si mohli všimnout v ložnici a jídelně, stejně tak jako prvek zešikmené zdi. Do relaxačního prostoru skvěle zapadá koupelnové vybavení ve světle hnědé barvě. Koupelnovou podlahu můžeme spatřit v divokých geometrických tvarech, připomínající mozaiku, jež se svou hravostí nezapře.

Místnost speciálně pro praní a uklízení technického vybavení se zdá být jako dobrý nápad. Vše může být na svém místě z dohledu očí. Do prádelny lze prakticky schovat například také vysavač nebo různé další čisticí prostředky a nářadí, pro které většinou není určeno speciální místo. Pokud váháte, jestli si takovou místnost zařídit, rozhodně nebudete litovat. Zbyde vám tak mnohem více místa ve zbytku domácnosti, například pro dekorace nebo oblíbené předměty.

Jak jinak využít prázdné místo na chodbě, než jej přetvořit v dokonalý zkrášlovací koutek. Světlo zde přichází průhledem v kuchyni a také okny u schodiště. Zvolená meruňková barva dodává místu hřejivost a doplňuje schodiště v teplém hnědém odstínu. Není nad to se před odchodem upravit a vyrazit tam, kam vás srdce táhne.