Dnes si ukážeme moderní interiér domu Pauly. Prostornému domu jako z pohádky dominuje šedá a bílá barva. Chladné barevné odstíny však balancuje dřevěný nábytek v hnědé barvě nebo například hojný počet rostlin vyskytujících se napříč celým domem. Interiér také zahřívá přítomnost přátelského pejska v karamelové barvě. Paula pro svůj dům zvolila minimalistický moderní dekor, který svou neutralitou dává prostor vyniknout rostlinám. Pojďme si tedy blíže ukázat jednotlivé prvky, kterými je tento interiér docílen.

Interiér domu je laděný do chladných světlých barev skandinávského stylu. Moderní prvky nábytku nebo jakéhokoliv vybavení je spíše minimalistické a kontrastní v bílé nebo černé barvě. Šedá výmalba stěn se objevuje v několika pokojích a udává elegantní a moderní prvek. Prostor však díky maličkostem, jako jsou dřevěné detaily, osobité dekorace nebo pokojové rostliny, nepůsobí studeně a stroze. Naopak dává prostor k nadechnutí a svěží energii.

Prostorný obývací pokoj, jehož otevřenost se prolíná s jídelnou i kuchyní. Místnost obklopená okny, které přivádí dostatek denního světla do interiéru. I zde můžeme pozorovat moderní a minimalistický dekor, avšak tentokrát obohacený o bohémské prvky. Dekorativní motivy polštářů doplňuje krémový koberec nebo závěsné macramé na zdi. To vše obývací pokoj zahřívá a dodává přátelskou hřejivou atmosféru. Příjemnou atmosféru rodinné pohody tvoří i rohový krb směřující k obývacímu pokoji i chodbě. Jeho velikost zajišťuje dostatek tepla do celého obytného prostoru.

Moderní kuchyně v bílé a šedé barvě s minimalistickými prvky. Čistě bílá dvířka ve vysokém lesku se zapuštěnými úchytkami působí elegantně a luxusně. K vybavení kuchyně ladí i moderní spotřebiče v bílé a černé barvě a vše spojuje šedá výmalba, jež zaručuje celistvost a spojení celého prostoru. Kuchyně s ostrými tvary, které můžeme vidět například na černých barových židlích, se díky stropním zabudovaným osvětlením každý večer promění v útulný prostor pro večerní kouzlení. Ve dne se Paula a její rodina mohou kochat dechberoucím výhledem zajišťujícím rozměrné okno nad pracovní deskou.

V domě můžeme zahlédnout vybavení spíše s ostrými linkami. Rustikální zábradlí svým ostrým tvarem kopíruje moderní skříňky v pravých úhlech. Paula se nebojí kombinace dřeva a kovových prvků, které jsou vidět například pod skříňkou v chodbě nebo rámu prosklených dveří. Ačkoliv prostor působí spíše studenějším dojmem, vybrané materiály spolu perfektně souzní. Černá barva kovových dekorací dodává prostoru kontrastní barvu a špetku tajemna. Obrázky na stěně jsou v minimalistickém nádechu a jejich rámy opakují již vyskytující se materiály – dřevo a kov v černé, hnědé nebo bílé barvě. Ratanové prvky dodávají prostoru nádech tepla a více hnědé přírodní barvy.

Z ložnice volně přecházíme do koupelny, plné pokojových rostlin, které navozují pocit deštného pralesa. Nejen, že světle zelené odstíny rostlin přivádí minimalistickou koupelnu k životu, ale také čistí a zvlhčují vzduch. Rostliny přirozeně navozují pocit relaxace, který se během času v koupelně zaručeně vryje pod kůži. Pocit tropické destinace podporují dřevěné prvky v podobě sprchové podložky nebo vrchní desky umyvadlové skříňky. Dřeva si dále můžeme všimnout na vaně, kde tvoří praktickou poličku pro odkládání potřebných věcí během koupele. Žebřík funguje jako odkládací místo na ručníky, ale také jako perfektní dekorace nesoucí se v tropickém stylu celé koupelny. Zešikmená strana stěny vytváří útulný koutek ideální k relaxaci a spočinutí ve vaně. Asymetrické zrcadlo po celé délce stěny opticky zvětšuje skromný prostor. Dekorativní koberec v krémovém odstínu koupelnu už jen příjemně dotváří a dává vyniknout celkové útulnosti.

Ložnice Pauly se od ostatních místností mírně liší. Můžeme zde vidět více teplých odstínů a dřevěných prvků. Smaragdové zelené prvky ozvláštňují prostor a doplňují masivní dřevěnou postel. Tvoří útulnou atmosféru společně s měkkými koberci v příjemné béžové barvě. Ani v tomto pokoji Paula nezapomněla na rostliny, které prokazatelně zvlhčují a čistí vzduch, což se hodí pro kvalitní a hluboký spánek.

Pohádkový dům je postaven na prostorné ploše s výhledem do všech stran. Dům stojí uprostřed zeleného trávníku s širokou škálou možností pro uzpůsobení venkovní části a celé zahrady. Paula se rozhodla vytvořit terasu se snovým posezením ve jménu nekonečné pohody. Terasa nabízí prostorné posezení pod útulnými světýlky a zahalením do příjemného bílého baldachýnu. Kouzelné místo přiláká k posezení a pozorování východu či západu slunce.