Dnes se zaměříme na interiér domu Ann-Lisbeth. Norská lokalita však tentokrát tolik neovlivňuje styl, v jakém je dům vydekorován. Oblíbený severský styl tu zde tolik nevidíme. Interiér je laděn do tmavých zemitých tónů s akcentem na interiérové osvětlení. Mix džungle a pohodlí vidíme díky cihlovým prvkům a hojně vyskytujících se pokojovým rostlinám. Ty dodávají prostoru prvek přírody a klidu.

Kuchyně tak útulná a prostorná, že dělá z vaření radost. Interiér inspirovaný lehce venkovským rustikálním stylem připomínají ozdobná dřevěná dvířka v bílém provedení. K nim zvolené černé kovové úchytky rustikální vzhled ještě umocňují. Zastoupení dřeva vidíme kromě kuchyňských dvířek také na podlaze nebo stropě, kde je ovšem stylově zamaskováno díky bílému nátěru. Laťky působí nevšedně a přináší s sebou přátelský nádech. Tmavá dřevěná pracovní deska celý prostor spojuje a uzemňuje. Všimněte si také obkladu z šedých čtvercových dlaždic, jenž lemují zeď kuchyňské linky.

Kuchyně volně přechází v jídelnu, nacházející se v těsné blízkosti. Ann-Lisbeth se nebojí používat nábytek a dekorace v tmavých a černých barvách, i když dům nevyniká až takovou prostorovostí. Použití tmavých kusů nábytku však vypadá stylově a jedinečně. Spolu s útulným stropním osvětlením vytváří pohodovou atmosféru a teplo domova. Dřevěný jídelní stůl doplňují kontrastní sametové židle v černém odstínu a protilehlá jídelní lavice s barevnými polštáři. Světlá podlaha a bílé laťkové obložení zajišťuje vzdušnost a propojení všech zdánlivě neslučitelných prvků. Kromě pokojových rostlin si zde můžeme všimnout velkého abstraktního obrazu nad jídelním stolem, jenž svým výrazem vnáší do prostoru umělecký nádech a autenticitu.

Vstupní hala se nese v nádechu světlých barev, což je oproti dalším místnostem rozdílné. Světlá dřevěná podlaha vede od jídelny plynule až do chodby. Tam přechází drobnými schůdky do vrchního patra. Boční cihlová zeď dodává prostoru přátelskou atmosféru a vítá každého návštěvníka. Drobné dekorace na zdi společně s obrazy tvoří kouzlo a jedinečnost domova Ann-Lisbeth.

V interiéru si můžeme všimnout směsice několika dekorativních stylů, které spolu ale vzájemně hezky souzní. U televizního koutku jde cítit bohémský styl inspirovaný tropickou destinací. Zastoupení rostlin v kombinaci s tmavým dřevem a minimalistickým nábytkem nás baví. Minimalistická skříňka pod televizí je zdobená jemnými vroubky ve dřevě na přední straně. Absence podpěrných nožiček nabízí snadnou údržbu během úklidu. Vedle skříňky stojí černý kovový stolek nesoucí květinu. Světlá dřevěná podlaha prostor prosvětluje a opticky zvětšuje.

Designový krb ve futuristickém stylu se vyjímá v koutku u televize. Černá stěna za ním umocňuje útulnou atmosféru a nechává návštěvníka v klidu relaxovat. Minimalistický černý krb na skleněném podstavci vytváří ničím nerušený zážitek a uvolněnou atmosféru.

Na protilehlé straně od krbu se nachází velký pohodlný gauč v tmavě šedé barvě. I zde cítíme nádech tropického stylu ozdobený pokojovými rostlinami a útulným bodovým osvětlením. Nadrozměrný obraz u stěny poutá pozornost a díky zapáleným svíčkám působí dramatickým dojmem jako v galerii umění. Tmavou sedačku odlehčuje světlá dřevěná podlaha, jako ve zbytku domu. Světlý dřevěný konferenční stolek ladí k rostlinám a společně vytváří ideální náladu přírody.

Dvě samostatné koupelny, které svou náladou připomínají obývací pokoj. V jedné koupelně se nachází sprchový kout a v druhé zase vana. Rozdíl můžeme spatřit v podlaze, jež v jedné koupelně tvoří dřevo a v druhé šedá dlažba. Zastoupení rostlin evokuje tropický prales, vytváří útulné a relaxační prostředí, jenž rostlinám navíc i prospívá. Koupelny mají obecně bílé obklady, kontrastní k černým kovovým detailům. Chytré řešení sprchového koutu vyniká prosklenou stěnou, která místnost opticky zvětšuje. Koupelna s vanou zase zajišťuje dokonalý relax v obležení svíček s odkládací plochou vyhloubenou ve zdi.

Terasa v obležení svíček a luceren, na níž můžete pozorovat západy slunce, je dokonalost sama o sobě. Jednoduše řešené posezení tvořící dřevěnou kovovou konstrukci s tmavým polstrováním, si nežádá nic navíc. Minimalistický stolek doplňuje váza s rostlinou a svíčka. Celá terasa je lemována prosklenou stěnou s kovovým zábradlím pro ničím nerušený zážitek.