Norský dům skandinávského stylu s dechberoucím výhledem je domovem Katrine a její rodiny. Moderní interiér zařízený v decentních chladných odstínech vyniká svými unikátními dekoracemi a jejich kombinací. Otevřený prostor a zajímavě řešené místnosti zdobí netradiční omítky a barvy. Vysoké stropy umožňují svobodu prostoru a vytváří pocit lehkosti a velkoleposti.

Obývací pokoj tvoří jednu velkou otevřenou část, přecházející přes jídelnu až do kuchyně. Uprostřed této rozsáhlé místnosti stojí krb jako dělící příčka mezi jídelnou a relaxační částí. Tento prosvětlený interiér se nese v duchu minimalismu a skandinávského stylu. Množství oken dovnitř přivádí denní světlo a večer mění prostor do útulných zákoutí v doprovodu drobného hřejivého osvětlení.

Kvalitní osvětlení tvoří jeden z nejdůležitějších prvků atmosféry domova. Jeho rozmístění a barevná tonalita dokáže pozměnit náladu celého prostoru. Zvláště do severských studených a tmavých zemí se perfektně hodí množství teplého osvětlení, ať už v podobě svícnů nebo stojacích lampiček.

Krb jako další středobod útulné domácnosti. V domě Katrine si jej můžeme všimnout v netradičním pojetí. Tvoří příčku v prostorné místnosti, kterou díky tomuto prvku dělí na dvě části. Krb je však viditelný z obou směrů, stejně tak jako prostor pro úschovu dřeva. Z krbu se tak mohou těšit obyvatelé domu hned ze dvou stran. A to nejen pohledem, ale také jeho výhřevností.

Nově zrekonstruovaná kuchyně s výhledem na norské tradiční domky je zařízená v moderním minimalistickém stylu. Bílou barvu skříněk doplňuje stěna zdobená kachličkami v šalvějové barvě. Neviditelné úchytky zapuštěné do dvířek tvoří moderní vzhled a snadnou údržbu. Černý zapuštěný dřez působí moderně a kontrastně s okolní bílou barvou. Jemné dekorace v podobě designových váz s květinami dodávají kuchyni závěrečné doladění.

Kdo by to byl řekl, že černá výmalba zdi v ložnici bude působit tak elegantně. Zde si můžeme všimnout černé barvy v kombinaci s krémovou, jenž nepůsobí tolik kontrastně, a naopak přidává co do útulnosti prostoru. Kde jinde si to dovolit více než v ložnici, kam chodíme odpočívat. Černá barva navíc pohlcuje okolní světlo, a tak v případě této ložnice zajišťuje útulnou atmosféru při světle okolních lampiček a také kvalitní tmu během spánku. Přítomnost rostlin svou barvou dodává uklidňující a terapeutický účinek a svou funkcí čistí a zvlhčuje vzduch.

Praktická místnost pro umístění pračky a sušičky nabízí extra úložný prostor. Nejen že má Katrine v této místnosti vše po ruce, ale také využívá nově vzniklé úložné prostory, které se hodí například na ručníky nebo ložní prádlo. Můžeme místnost nazvat také jako úklidová místnost, kam lze uskladnit kromě pračky a sušičky také vysavač, žehlící prkno nebo například nářadí.

Minimalistická koupelna v industriálním stylu a kontrastních barvách. To je vzhled koupelny v domě Katrine. Obklad z bílých dlaždic spojuje celý prostor, který je díky minimalistickým prvkům jednoduchý na údržbu. Skleněná příčka mezi sprchovým koutem a vanou menší prostor zbytečně nezmenšuje, ale naopak dodává vzdušnost. Kovové detaily v černé barvě působí moderně a elegantně. Rostlinám se bude v koupelně obzvlášť dařit, kvůli značné vlhkosti vzduchu. Na oplátku prostor vyčistí a dodají osobitý vzhled.

Industriální vzhled minimalistického domu zjemňují oválné doplňky. Můžeme si všimnout netradičních lustrů a lamp zaoblených tvarů, kopírující kulatý konferenční stolek. V interiéru Katrine nesmí chybět ani řada výběrových designových váz různých velikostí, tvarů a materiálů. Ať už jsou obohaceny o květiny či nikoliv, působí stylově za každé situace. Pro ještě větší efekt útulného domova se lze zaměřit na měkké polštáře nacházející se na pohovce.

Interiér chodby je zařízen minimalisticky jako zbytek domu. Nese se ve světlých barvách s šedou podlahovou dlažbou. Minimalistické schodiště ze světlého dřeva tvoří dominantní prvek interiéru, jenž je zaplněn dostatkem denního světla díky rozměrným oknům po délce celého schodiště. Dřevěné schodiště ladí s minimalistickými věšáky stejného materiálu nacházející se u hlavního vstupu do domu.

Jednoduché, avšak pohodlné funkční posezení s okolními rostlinami a výhledem do všech stran. Okouzlující terasa, která volá k odpočinku, relaxaci a sluneční lázni.