Hledáte jedinečný způsob, jak uskladnit své knihy? Jste obdivovatelem netypických designů v interiéru? Pak jste tu správně. Italský výrobce nábytku Antoniazzi & Piovesana nedávno vytvořil dvě výstřední police, z nichž u první je nosným základem upravený kmen stromu a druhá je ovlivněna starobylým chalupářským stylem.

Na rozdíl od jejich tradičních předchůdců, jsou tyto dva skvosty určeny těm, kdo chtějí, aby jejich knihovna byla středobodem pokoje. Stěžejním prvkem obou polic je surové dřevo, které vytváří nezaměnitelný rustikální styl v každém pokoji, kde se nachází.

Originální knihovna z kmene stromu

Tato knihovna je inspirovaná tvarem stromu, neboť ji tvoří pevný kmen ve středu a poličky, jež působí jako větve. Kovové regály jsou natřeny Ecomaltou a přirozeně se stávají nejvýraznějším prvkem celého kusu nábytku. Kmen je ošetřen přírodním olejem, který jej chrání před měnícími se atmosférickými vlivy a snižuje možnost kroucení a vypráskávání dřeva. Díky svému designu se knihovna hodí do jakéhokoliv interiéru, kterému nepochybně dodá na originalitě.Starobylá police v moderním pojetí

Jak už sám název napovídá, tato charakteristická police je ideální pro milovníky retro stylu, a můžete ji postavit na jakékoliv místo v bytě. Skládá se ze dvou recyklovatelných surových kladin, které drží několik kovových poliček, jejichž povrch je upraven matným práškovým lakováním. Ačkoliv celkový design působí starožitně, díky své konstrukci se jedná spíše o moderní kousek. Tato police však nemusí sloužit jen jako knihovna, můžete ji využit například k uskladnění vína v domácnostech i vinárnách.A co vy, pořídili byste si takovou knihovnu domů?