1.místo

Vitallio Hairboost

Komplexní nutriční podpora vlasů i pokožky hlavy. Obsahuje 19 aktivních látek, které působí na vlasové kořeny, vlákna i pokožku hlavy. Obohaceno o silný přírodní antioxidant astaxanthin.

2.místo

Curapil - 60 tablet

Český doplněk stravy pro péči o vlasy, nehty a pokožku hlavy. Obsahuje pivovarské kvasnice, aminokyseliny a výtažky z hlízy topinamburu, které pomáhají ke krásným vlasům.

3.místo

Bloom Hair Jednorožcové Gumídky

Gumídci se spoustou vitamínů, kyselinou listovou, zinkem a magnesiem pro zdravé a silné vlasy. Jedinečný doplněk stravy s lahodnou chutí jim dodá lesk a hebkost na dotek.

Bujná kštice je symbolem zdraví a síly, a proto své vlasy řeší mnoho z nás. Základem pro výběr doplňku stravy na vlasy je jeho složení a chemická forma, která má lví podíl na využitelnosti celého produktu organismem. Pro krásné vlasy je zapotřebí kvalitní péče, a to jak v podobě vlasové kosmetiky, tak i doplňků stravy. Kromě toho bychom měli mít dostatek spánku a dodržovat pitný režim.

Výhody potravinových doplňků na vlasy

 • Jsou výhodné a praktické. Důležité látky a vitamíny v jedné tabletě.
 • Léčivé látky a nutrienty řeší problém zevnitř, ideální v kombinaci s kvalitním šamponem a maskou.
 • Vitamíny na vlasy napomáhají nejen s uzdravováním vlasů, některé z nich obsahují např. antioxidanty, které detoxikují tělo, chrání před volnými radikály a brání oxidačnímu stresu, který může být jednou z příčin vypadávání vlasů.
 • Stimulují vlasové folikuly, čímž podporují růst vlasů. Velmi účinný je v tomto případě zinek který je klíčovým prvkem v růstovém cyklu vlasů a folikuly jej potřebují, aby mohly produkovat nové vlasy. Pokud se jej v těle nedostává, vlasy mohou lámavé a suché.
 • Díky pravidelnému užívání doplňků stravy na vlasy docílíte zdravějšího vzhledu vlasů, které budou lesklé, hebké a odolné proti třepení.

Pro koho jsou vhodné?

Vitamíny na vlasy se hodí pro každého. Mohou je užívat jak ženy, tak i muži, některé z nich lze užívat také v těhotenství nebo při kojení. K tomu je ale nutná konzultace s lékařem. Jsou takřka nepostradatelné pro ty, kterým vypadávají vlasy, nebo jsou lámavé, suché a třepí se. Také v případě v případě častých tepelných úprav, jako je fénování, žehlení a kulmování, benefity doplňků stravy na vlasy oceníte. Špatnou kvalitu vlasů má často na svědomí nadměrný stres, nedostatek spánku a další psychické příčiny.

Podle čeho vybírat?

U každého z nabízených produktů prozkoumejte především aktivní látky. Jsou doplňky, které obsahují třeba jen 8 aktivních látek. Narazíte ale i na takové, které jich mají kolem 20, což nabízí lepší účinnost, mnohdy ale i vyšší cenu.

1. místo

Vitallio Hairboost

Doplněk stravy, který poskytuje komplexní nutriční podporu vlasům i pokožce hlavy. Obsahuje přírodní antioxidant astaxanthin, který chrání vlasy před poškozením a posiluje jejich kořeny, což umožňuje růst silnějších a hustších vlasů. Kromě toho obsahuje další důležité složky, jako je MSM, přeslička rolní, kyselina hyaluronová, mořský kolagen PEPTAN® F, biotin, zinek, selen a vitamíny skupiny B, které pomáhají udržovat zdraví vlasů a pokožky. Tento doplněk stravy je vhodný pro muže i ženy.

 • 19 aktivních látek
 • obsahuje astaxanthin
 • komplexní podpora vlasů
 • chrání buňky před poškozením
2. místo

Curapil - 60 tablet

Český doplněk stravy speciálně vyvinutý pro péči o vlasy, nehty a pokožku hlavy. Jedno balení Curapilu obsahuje pivovarské kvasnice, aminokyseliny a výtažky z hlízy topinamburu. Každá tableta tak v sobě ukrývá originální kombinaci vitamínů a minerálů, které vám pomohou ke krásným vlasům. Curapil je 100% přírodní a veganský(rostlinného původu). Toto exkluzivní složení dodává vlasům, nehtům a pokožce hlavy důležité nutrienty a hodí se také pro maminky po porodu. Jedno balení obsahuje kúru na 60 dní.

 • čisté přírodní složení
 • vhodné i pro vegany
 • vysoký podíl vitamínů a minerálů
3. místo

Bloom Hair Jednorožcové Gumídky

Lahodná kombinace vitamínů a dalších aktivních ingrediencí pro zdravé a lesklé vlasy zaujme vegetariánským složením i jedinečnou podobou gumídkových jednorožců. Obsahuje vitamíny A, D, E,C, B5, B6, B7 a B12, kyselinu listovou, zinek, selen a magnézium. Základní kúra vystačí na jeden měsíc, gumídky si však můžete pořídit i v balení na 3 a 6 měsíců za výhodnější cenu.

 • vegetariánské složení
 • netestováno na zvířatech
 • bez lepku a laktózy
4. místo

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vitamíny pro podporu potřeb vlasů obsahující celkem 19 účinných látek jako je kolagen, kyselina hyaluronová, MSM, biotin, zinek a další. Možnost vybrat si z balení na 40, 80 a 120 dnů a tím ušetřit na množstevní slevě. Tento doplněk stravy se užívá se 2x denně ráno a večer. Obsažené látky mají pozitivní vliv i na další aspekty vzhledu, například na pevnost nehtů.

 • obsahuje 19 látek
5. místo

HAIR GUMMIES – Vitamíny na vlasy – 60 ks

Žvýkací medvídci BODYBE HAIR GUMMIES VITAMINS s 12 esenciálními vitamíny a vysokým podílem biotinu příznivě působí na zdraví vlasů, které jsou díky pravidelnému užívání lesklé, silné a zdravé. Medvídci jsou čistě rostlinného složení a neobsahují cukr, lepek a laktózu. Příznivě působí také na stav pleti a vlasů. Jedno balení obsahuje kúru na 2 mesíce a má svěží malinovou příchuť.

 • balení na 3 měsíce
6. místo

Hairbust žvýkací vlasové vitamíny

Lahodné žvýkací vitamíny, jež podporují zdravý růst a přirozenou kvalitu vlasů. Obsahují biotin, selen a zinek. Tyto minerály se řadí mezi základní složky pro udržení zdravého růstu vlasů. Pravidelným užíváním dosáhnete viditelného zlepšení jemných nebo řidších vlasů a zabráníte jejich lámání. Přípravek je vhodný pro ty, kteří nemají v oblibě polykání tobolek. Příjemně také překvapí oblíbená příchuť jahody a černého rybízu s nízkým obsahem cukru. Balení vystačí na jeden měsíc.

 • bez GMO
 • nízký objem cukru
 • vhodné pro celiaky