#VÁNOCE22

Vánoční svátky jsou symbolem klidu a míru. Vybírat dárek pro ženu ale v klidu rozhodně není. A pokud se výběr nepovede podle představ, o míru si můžete nechat jen snít. Přinášíme vám proto seznam produktů, se kterými nešlápnete vedle. Tyto dárky potěší i pomohou zároveň. Od praktičnosti totiž netřeba odbočovat. Pokud tedy stojíte před tak významným rozhodnutím, jako je právě výběr vánočního dárku pro přítelkyni, manželku, kamarádku nebo jakoukoliv jinou důležitou ženu ve vašem životě, čtěte dál.

1. místo

Kolagen drink Collavio pro nikdy nekončící mládí

Kolagenové nápoje nejsou cizí žádné ženě. Najít takový dárek pod stromečkem je proto naprostá oáza. Kolagen vyživuje pleť, vlasy i nehty a zamezuje tvorbě vrásek. Tento drink od značky Luvené je navíc velmi snadno vstřebatelný a má šetrné složení s 11 účinnými anti-age látkami. Jeho produktová řada s názvem Exclusive zvítězila ve srovnání nejlepší kolagen na pleť. Existuje v mnoha příchutích, což vám umožní vybrat její nejoblíbenější a zabodovat tak ještě intenzivněji.

Více informací
2. místo

Základní set pečující kosmetiky – té je totiž vždycky málo

Česká značka Iuvenio přesně ví, jak se o ženskou pleť starat. Díky tomu jim tuto parketu můžeme s klidným srdcem přenechat. Například tento set má naprosto všechno, co žena při ranní i večerní rutině, v níž o svou pleť důkladně pečuje, potřebuje. A tohoto spotřebního zboží, navíc kvalitního a v Česku vyrobeného, není nikdy dost. Takový dárek se proto opravdu hodí.

Více informací
3. místo

Funkční doplněk stravy pro krásné vlasy a pleť

Venira premium kapsle jsou stvořeny proto, aby pomáhaly ženám k lesklým vlasům, silným nehtům a krásné rozzářené pleti. V každé kapsli je 20 plně přírodních vitamínů a minerálů, které aktivně zkrášlují a uspokojí i ty nejnáročnější. Takový dárek úspěch určitě nemine. Venira nabízí kúru na 40, 80 a 120 dní. Je totiž třeba myslet na to, že doplňky stravy by měly být používány dlouhodoběji. Vyberte tedy vhodnou variantu a obdarujte své nejbližší zdravím a krásou.

Více informací
4. místo

Přírodní veganská kosmetika v dárkovém balení

Kvalitní značka L’Occitane vyrábí přírodní krémy a parfémy. Ženy jejich vůně naprosto milují. L’Occitane si pro vás na e-shopu přímo připravil kategorii “Dárky pro ženy”, což vás krásně navede a zjednoduší proces vymýšlení. Tyto dárkové sady jistě potěší i maminku nebo babičku. Drtivá většina produktů je navíc cenově zvýhodněná a to se neodmítá.

Více informací
5. místo

Multivitamínová kosmetika pro oční okolí aneb když chce dát vráskám sbohem

U kosmetiky ještě zůstaneme a nyní tu máme tip na anti-agen sadu, která spolehlivě vyživuje oční okolí a zajistí ženě krásný úsměv bez vrásek. Tento dárek je vhodný pro maminky i babičky. V dárkové taštičce dostanete celkem 3 produkty, což je velmi příjemné scóre. Dáte tím najevo svůj zájem a péči. A to ženy ocení.

Více informací
6. místo

Podpora paměti, kvalitní spánek a zpomalení stárnutí jako dárek

Doplňky stravy jsou mocné. Dokáží opravdu zázraky. A ty, které se zasluhují o efektivní buněčnou výměnu obzvlášť. Žádná žena totiž nechce stárnout. Vrásky jim sice sluší, ale nelichotí. Spermidine je molekula, která tomuhle přirozenému procesu zabraňuje. Poradí si se začínajícími vráskami i těmi v pokročilém stádiu. Pokud tedy hledáte ideální dárek pro ženu, která si zakládá na svém zevnějšku a ví, že krása začíná uvnitř, právě jste ho našli.

Více informací

My vám touto cestou přejeme, aby vaše svátky byly opravdu tak klidné, jak jen si je přejete. Udělat radost ženě není vždy jednoduchý úkol ale věřte, že o hmotné dárky zase tolik nejde.