Olej na nehty je často produkt, který v naší kosmetické taštičce chybí. Malý přípravek je ale velkou pomocí pro ty, kteří mají slabé a lámavé nehty či suchá nehtová lůžka. Použití je snadné a výsledek téměř okamžitý. 

Vyživující olej na nehty a nehtovou kůžičku je produkt používaný k udržení hydratace nehtů a jejich okolí, včetně nehtového lůžka. Nehty a nehtová kůžička potřebují extra výživnou péči a klasické krémy na ruce na to nestačí. Pokožka rukou je během dne namáhána všemi možnými nepříznivými vlivy, mezi které patří i časté mytí rukou mýdly, které pokožku často vysušují. Nehtový olejíček obsahuje kombinaci přírodních olejů a vitamínů. Například extrakt z heřmánku, který působí protizánětlivě a pomáhá hojit drobné prasklinky, olej ze semen granátového jablka, který se postará o zpevnění pokožky či kokový olej zabraňující vysoušení. Efekt navíc podpoří obsažené bambucké máslo.

Péče, kterou nehty potřebují

Silné nehty začínají u nehtové kůžičky. Budete-li olej denně aplikovat, pomůžete jim růst a předejdete třepení. Výživu a hydratací svým nehtům dopřejte třeba před spaním. Jednat v době spánku regeneruje celé tělo a dodané vitamíny proces ještě zlepší a zároveň si olej z nehtů omylem během nějaké aktivity nesetřete.

Jednoduchá aplikace

Před nanesením nezapomeňte odstranit manikúru, aby mohly látky proniknout přímo do oblasti nehtů. Olej naneste do celých nehtů i kůžičky a lehce vmasírujte. Aplikaci přípravku vám usnadní olej v tužce. Malé balení se vejde do každé kabelky a přípravek tak budete mít kdykoliv po ruce.

Okamžitý efekt

Vyživující olej na nehty a nehtovou kůžičku je vhodný pro každodenní péči o ruce. Aplikace vám zabere jen pár vteřin, ale efekt bude velký. Pravidelná péče zaručuje lesklé a silné nehty s hebkou kůží okolo.

Krásné ruce

Díky všem látkám a vitamínům nehtové oleje dokážou pokožku chránit i vyživovat. Díky tomu budou vaše ruce hydratované, hebké a především zdravé.

Prevence zdravých nehtů

Veškeré přírodní oleje zároveň mají antibakteriální a antiseptické vlastnosti, které chrání kůžičku a nehty před infekcí a plísní